arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

katkota

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??
sol göğsüm sızlıyor göğüs sızısı hamile kaldıktan kaç gün sonra mide bulanır
merhaba arkadaşlar.adetimden 1 hafta önce beraber olduk.adetimden normalden erken,daha az ve daha koyu renkliydi.şuanda adetim biteli 10 gün oluyor(yani birliktelikten yaklaşık 20 gün sonra) ama kasıklarımda arada ağrılar oluyor.özellikle akşamları mide bulantısı ve başağrısı çekiyorum birkaç gündür.geçen akşam çok sevdiğim etli yemektende buram buram et kokusu alıp yiyemeyince aklıma kurt düştü işte:( yardım ve yorumlarınızı bekliyorum lütfen. bukadar erken belirti yaşanabilirmi?

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim cnm yinede. umarım tecrübesi olan arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olurlar:S

ben bugün kadın doğum bölümündeydim arkadaşlar.bana hemşirenin biri döllenme olduysa 1 hafta 10 gün kadar sonra belirtilerin başlayabileceğini söyledi.aksine hiç bir belirtisi olmayanlarda varmış.10 gün sonra kan testinde çıkar dedi.bence bi test yapsan ya da yaptırsan iyi olacak.hayırlısı olsun katkota.

hamılelık belırtısı olabılecegını zannetmıyorum.... kokulara karsı hassaslık ve duyarlılık gebelık basladıktan sonra bellı edıyor kendını....ıstersen ıcının rahat olması adına kan testı yaptırabılılrsın....

çok sağolun arkadaşlar:) döllenmeden 10 gün kadar sonra belirtilerin başlayabileceğini bilmiyordum. eğerki hamileysem sanırım yaklaşık 3 haftalık oluyor.bana bu süre belirti vermesi için kısa gibi gelmişti.:S sanırım test yaptırmak en iyisi ama insan biraz beklemeden umutlanmaktanda istemiyor. çok teşekkür ederim arkadaşlar. peki hamilelik bulantıları akşam da görülebilir mi biliyormusunuz?

canım,illaki sabah olacak diye bişey yokmuş.akşamüstüleri,akşam da olabiliyormuş.özellkle insanı en uygunsuz zamanda yakalıyormuş bulantılar.. hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah :):cheer2:

çok teşekkürler kızlar. bulantım bgn sabah da oldu:S ama asıl endişelendiğim bu akşam sol kasığımda sık sık ağrı hissettim.sanki regl olacakmışım gibi... halbuki daha çok var adet tarihime.. kusura bakmayın taksit taksit soruyorum resmen ama acaba kasık ağrısıda belirtiler arasındamıdır??

çok sağolun arkadaşlar:) döllenmeden 10 gün kadar sonra belirtilerin başlayabileceğini bilmiyordum. eğerki hamileysem sanırım yaklaşık 3 haftalık oluyor.bana bu süre belirti vermesi için kısa gibi gelmişti.:S sanırım test yaptırmak en iyisi ama insan biraz beklemeden umutlanmaktanda istemiyor. çok teşekkür ederim arkadaşlar. peki hamilelik bulantıları akşam da görülebilir mi biliyormusunuz?
tabıkı gorulur bulantının nezaman gelecegı bellı olmaz ama bulantılar 7ıla 8.haftada baslar canım yaaa.ben 20 haftalık hamıleyım ve ılk belırtılerım gosguslerde sızı,akıntıda katılık ve kremsı renk,kasık agrısıydı...yanı bulantım falan yoktu doktora gıttıgımde bebıs 5 haftalıktı.....bundan ne demek ıstedıgımı anlarsın canım.....

Geri