gebe
  1. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında katkota tarafından paylaşıldı.

sol göğsüm sızlıyor göğüs sızısı hamile kaldıktan kaç gün sonra mide bulanır merhaba arkadaşlar.adetimden 1 hafta önce beraber olduk.adetimden normalden erken,daha az ve daha koyu renkliydi.şuanda adetim biteli 10 gün oluyor(yani birliktelikten yaklaşık 20 gün sonra) ama kasıklarımda arada ağrılar oluyor.özellikle akşamları mide bulantısı ve başağrısı çekiyorum birkaç gündür.geçen akşam çok sevdiğim etli yemektende buram buram et kokusu alıp yiyemeyince aklıma kurt düştü işte:( yardım ve yorumlarınızı bekliyorum lütfen. bukadar erken belirti yaşanabilirmi?
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hımm pek bilgim yok diğer arkadaslar kadar ama şüpheleniyorsan test yaptırmalısın

3. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cnm yinede. umarım tecrübesi olan arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olurlar:S

4. prenses91

prenses91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün kadın doğum bölümündeydim arkadaşlar.bana hemşirenin biri döllenme olduysa 1 hafta 10 gün kadar sonra belirtilerin başlayabileceğini söyledi.aksine hiç bir belirtisi olmayanlarda varmış.10 gün sonra kan testinde çıkar dedi.bence bi test yapsan ya da yaptırsan iyi olacak.hayırlısı olsun katkota.

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    hamılelık belırtısı olabılecegını zannetmıyorum.... kokulara karsı hassaslık ve duyarlılık gebelık basladıktan sonra bellı edıyor kendını....ıstersen ıcının rahat olması adına kan testı yaptırabılılrsın....

6. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun arkadaşlar:) döllenmeden 10 gün kadar sonra belirtilerin başlayabileceğini bilmiyordum. eğerki hamileysem sanırım yaklaşık 3 haftalık oluyor.bana bu süre belirti vermesi için kısa gibi gelmişti.:S sanırım test yaptırmak en iyisi ama insan biraz beklemeden umutlanmaktanda istemiyor. çok teşekkür ederim arkadaşlar. peki hamilelik bulantıları akşam da görülebilir mi biliyormusunuz?

7. prenses91

prenses91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım,illaki sabah olacak diye bişey yokmuş.akşamüstüleri,akşam da olabiliyormuş.özellkle insanı en uygunsuz zamanda yakalıyormuş bulantılar.. hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah :):cheer2:

8. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler kızlar. bulantım bgn sabah da oldu:S ama asıl endişelendiğim bu akşam sol kasığımda sık sık ağrı hissettim.sanki regl olacakmışım gibi... halbuki daha çok var adet tarihime.. kusura bakmayın taksit taksit soruyorum resmen ama acaba kasık ağrısıda belirtiler arasındamıdır??

9. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    tabıkı gorulur bulantının nezaman gelecegı bellı olmaz ama bulantılar 7ıla 8.haftada baslar canım yaaa.ben 20 haftalık hamıleyım ve ılk belırtılerım gosguslerde sızı,akıntıda katılık ve kremsı renk,kasık agrısıydı...yanı bulantım falan yoktu doktora gıttıgımde bebıs 5 haftalıktı.....bundan ne demek ıstedıgımı anlarsın canım.....

10. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha buarada belim resmen kopuyor sanki:( bel ağrısını da sorsam fazla olmam umarım..

11. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    bu arad reglıne kac gun vardı?eger cok varsa bekle ama bır hafta falan varsa yaptırabılırsın cıkma ıhtımalı yuksek.....

12. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım çok sağol:) reglime daha 16-17 gün var o yüzden zaten test yaptırmak için acele etmek istemiyorum ama diğer yandanda hamilelik bu kadar erken belirti verirmi diye düşünüyordum. ki veriyormuş onuda burada öğrendim. resmen adet görecek gibi kasık ağrısı,bel ağrısı,göğüs sızısı ve akıntı var..inşallah hamileliktir de başka bir rahatsızlık değildir cnm ya :( ama bu belirtilerde gebeliğe uyuyor anladığım kadarıyla?

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kızlar çok sağolun:) evet cnm bulantılar akşamları çok fazla oluyordu ama bu sabah da oldu.:S bilemiyorum ki... yalnız bugün sol kasığımda ağrı baya arttı.sanki regl olacakmışım gibi hissediyorum bazen oysa daha çok var reglime... kasık ağrıları hamilelik belirtileri arasında mı yoksa hamilelikten değilde bir rahatsızlıktan mı şüphelenmeliyim ? ayy iyice kafam karıştı. Allah hepimizin yardımcısı olsun:(

14. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olduğun için çok sağol cnm.Allah sağlıklı sıhhatli şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin sana inşallah.bizlerede tabi.( amin) :) ya cnm aslında göğüslerimde sızlama dün başladı.akıntım 4-5 gündür vardı ama bgn iyice koyulaştı.ama dediğim gibi bgn ciddi şekilde kasık ağrısı hissettim.beni korkutanda bu kasık ağrısı zaten.ne dersin test yaptırmalımı yoksa biraz daha beklemelimiyim??
    buarada gerçekten teşekkür ederim iyiki sizler gibi yardımsever insanlar var hayatta:)

15. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol darısı senın basına....ne demek herzaman yardımcı olurum....ıstıyorsan bebıs ınsallah hamılesındır canım.....zaten gebelık belıtısı regl belırtısıne cok benzer....oyuzden ayırt etmek zor oluyor.....yaptır tabıkı aklındakı soru ısaretı ortadan kalkar.....yarın sabahtan yaptır ogelene cıkar zaten.....haber ver bızede allahım gonlune gore versın.....

arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yardım edermisiniz.....

arkadaşlar yardım edermisiniz.....

konu açtım fakat yanlış yerde oldu açtığım konuyu tamamen silmek yani tamamen kapatmak istiyorum fakat olmuyor nasıl yapabilirim lütfen s.o.s onu açmadan önce düşünecektin demeyin sakın...oldu bi hata:utan::utan:
  2. arkadaşlar lütfen yardım

arkadaşlar lütfen yardım

yaklasık 1 bucuk aydır adet görmüyorum bundan bi 10 gun önce evde test yaptım sonuc negatif çıktı sizce kan tahlili yaptrmalı mıyım bide hafif beyazımsı bir vajinal akıntım var ara sıra başım dönuyor o kadar başka hiç bir belirti yok yaklasık 2 senedir bizim cocugumuz olmuyor sizce ne yapmalyım yardımcı olun arkdslarım
  3. arkadaşlar yardım edin:(

arkadaşlar yardım edin:(

benimde derdim var kendimce dağ gibi hemde.. şöyle söyleyeyim panik bir insanım çok. haziran ayında sevgilimle birşeyler yaşamıştım ama birlikte olmadık ben yinede hamile kalmaktan korktum kendimce sebeplerim vardı.. temmuz ayında da adetim gecikince şüphelendim 3 kez beta hcg testi yaptırdım farklı tarihlerde 3 testte de değerim 2.1 den küçük çıktı. doktor farlutal verdi adet söktürücü...
  4. KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

MERHABA KIZ ARKADAŞIMLA 7 GÜN ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİK TEST YAPMIŞ BANADA GÖSTERDİ POZTİV ŞOK OLDUM BEN GERİ ÇEKTİM KENDİMİ NASIL HAMİLE KALDI BU MÜMKÜNMÜ??

Sayfayı Paylaş