gebe
  1. bitter_im

bitter_im Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar yardım...

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında bitter_im tarafından paylaşıldı.

arkadaslar benim bi düz perdem vardı onu pileli yapmak istiyorum sizce nasıl yapabilirm bi perdemi yaptım ama tam olmadı acaba nerde hata yapmıs olabilirim lütfen yardım edin:oppucuk:

arkadaslar yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadasim benim...

Arkadasim benim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  3. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...
  4. Acil yardım kuranı kerım okumayı bılen arkadaslar

Acil yardım kuranı kerım okumayı bılen arkadaslar

Kızlar bu ayın 3 ne kadar yanı 3 hazıran kadar 50 sayfalık bı cuzum var peygamber efendımıza hedıye edılecek galıba yetıstıremeyecem yardımlarınıza ıhtıyacım var okumak ısteyen bana yaza bılırmı cok acıl
  5. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.

Sayfayı Paylaş