gebe
  1. dilaraezo

dilaraezo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Gebelik' kısmında dilaraezo tarafından paylaşıldı.

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Stresten veya hava değişikliğinden kaynaklanabilir...Bence en iyisi bir uzmana görünmen...

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    daha önceden adet düzensizliğin varsa ondan da kaynaklanıyor olabilir. ama en büyük etken pasikamın dediği gibi stes ve mevsim değişikliği olabilir canım. testte de negatif çıkmış bencede sen bir doktora git en iyisi bu olacaktır.

4. mini garaböcük

mini garaböcük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0
    Slm cnm

bendede adet düzensizligi var. ama benimki hormon düzensizligi ve sonradan meydana gelen bisey
    bencede bi uzmana görün ummadigin bisey olabilir. mesela ben yumurtlayamiyorum ve ondan dolayi hap kullanmam gerekiyor hamile kalabilmek icin.
    belki seninde tedaviye bas vurulacak bisey vardir

bildir bizlerede.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yoksa deliricem

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yoksa deliricem

benim derdim iş yerimle ocak ayından beri burdayım ama sanırım artık dayanamıyorum. yaptıkları her şeye dayanıyodum ama artık kaldıramaz oldum sürekli hiç bir şey yokken her heyi sorun etmeye başladılar.öle hakaret ediyolar ki ne hayvanlığım ne görgüsüzlüğüm hiç bir şey kalmıyo söylemedikleri.sus kafana yumruk atarım konuşma ukala görgüsüz daha neler neler ama artık çekemiyorum ne zaman...
  2. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :(

selma ergeç saç rengi ben beyaz tenliyim..ve saçlarım koyu kahve ana rengi....fakat değişiklik istiyorum...çok sıkıldım..röfle yaptırmak istiyorum fakat beyaz tenli olduğum için arkadaşlarım solgun olursun diyor...ama röfleyi yada ışıltıyı çok seviyorum.. gözlerim ela tenim beyaz..hangi renk bana yakışır sizce?
  3. arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yazın banaa

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var yazın banaa

benim kilo sorunum var daha 19 yaşındaym ama veremiyorum bi türlü şu beşi bi yerde çay zararı mı ondan denesem mi bilemedim fikirleriniz önemli benim için yazın bana lütfeeen :(
  4. Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var. Durum Ciddi...

Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım Var. Durum Ciddi...

Öncelikle herkese iyi geceler demek istiyorum. Bu konuyu bu foruma açıp açmamak hakkında çok ikilemde kaldım ama, ikilemde kaldıkça da bir çözüm üretemedim. Açıkçası da sizden başka yardım edebilecek biride çevremde maalesef ki yok. O yüzden bir erkek olarak forumunuza üye olup derdimi sizlerle paylaşma ihtiyacı hissettim. Konuyu iyi kötü tahmin etmişsinizdir belki. Ve bir çok arkadaş...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş