gebe
  1. edakucuk

edakucuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

arkadaslar yardminiza ihtiyacm var? gebelik şüphem var

Konu, 'Çöplük' kısmında edakucuk tarafından paylaşıldı.

Meraba arkadaslar benm gebelik şüphem var folik asit kullaniyorum 3 aydir adet günm 3 gn gecikti bgm idrar testi yptm ama negatif cikti 2 haftadir kasik bel ve bacak agrim var inanilmaz derecede agriyodu 2 gundur azaldi agrilarm bugn cok az oldu agrm ama avaba idrarda cikmayp kanda cikarmi bgn bekliyim dedm yarn olmazsam kan testne gidicem insallah sizdede idrarda negatf cikp kanda pozitif olanlar varmii?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Kan testi her zaman için idrara göre daha erken ve kesin sonuç verir eğer hamilelik varsa değerlerine göre de test sonuçların da gösterir.

edakucuk ve prenses 1989 bunu beğendi.
  3. edakucuk

edakucuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bugnde olmadm bi de havalar malum sogudu grip oluyorum bgun bogazmdada agri var bian once baktirp ona gore ilac almam lazim ama cikmazsa diede korkuyorum kesin varsa cikar dimi kanda

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Gebelik varsa şayet hcg testiyle çıkar.Net sonucu alırsınız.

5. edakucuk

edakucuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Saolun insallah vardir simdi ilac flanda almak istemiyorum nolur nolmaz die.

prenses 1989 bunu beğendi.
  6. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    canım kan testi yaptırdınmı merak ettim:D

7. edakucuk

edakucuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yok cnm yaptirmadm geldi cunku

arkadaslar yardminiza ihtiyacm var? gebelik şüphem var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boş gebelik belirtilerim var

boş gebelik belirtilerim var

Düşükler her zaman aynı belirtilerle oluşmaz. Bazen kanama veya ağrı henüz başlamamışken teşhis edilebilen düşükler vardır. Gebelik kesesi görülmesine rağmen embriyonun gelişmemesi veya çok erken dönemde gelişmesinin durması nedeniyle görülmemesi Anembriyonik gebeliği düşündürür ve bu durum bir düşük türüdür....
  2. Arkadaslar bu degerler hakkında bılgısı olan varsa yazzsın lutfennnn

Arkadaslar bu degerler hakkında bılgısı olan varsa yazzsın lutfennnn

tek tek yazacam prolaktın 19.4 estradiol yanı e2 26 lh 4.03 fsh 4.52 tsh 0.80 t4 1.4 lutfen degerlerı bılen varsa acıl cvpo
  3. spiral varken gebelik olur mu?

spiral varken gebelik olur mu?

selam benim adetim15 gün geikti tes aldım silik çıktı .aaba hamilemiiym.işin tuhafı spiral var.beni aydınlatcak olan var mı? aynı durum yaşamış olanlar varsa baa yazarsa çok sevinirim:oppucuk: :oppucuk:
  4. Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var

Arkadaslar benim adetime 1 hafta var memede meme halkasinda ağrı var bir de dikkatimi ceken meme ucu cevresinde kabarcıklar var korkuyorum acaba hamile miyim ki ? Adetim 10 haziran gecesi basladi. 14 unde bittti. 15 in dede surtunerek bir iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile . Adetten 1 gün sonra gebe kalma sansi var mi ki ? Adetim hep düzenli olur
  5. 7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Merhabalar . Benim aklıma takılan bi durum söz konusu sizlerden ricam bilginiz olduğu kadarıyla bana yardımcı olmanız. Eşimle özel durumumum üzerine yanlış hesapla 10 gün sonraya kan tahlili vermişim . Sonucum 7,3 çıktı. Adetime 5 gün var .. gebelik lehine diyen de oldu değil diyen de . Saygimlarimla

Sayfayı Paylaş