gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar yorumu olan var mı?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim ilk olarak hayirlara vesile olsun rüyan...
    Tatlim rüyalarda, benim bildigim ÖLÜM , ölen kisi icin gercek hayatta uzun yasama delalet eder..

Yani kimin ölüm haberini aldiysan uzun yasayacak demektir...

Tabi bunlar spekülasyon...

Bence canini skma canim.. tabiki etkisinde kalman gayet normal...

Insallah kurtulursun etkisinden bir'an önce canim :):)

HAYIRDIR INSALLAH :kiss:

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Merhabalar canım benim.öncelikle rüyan için hayır diyelim hayır olsun.

Benim bildiğime göre de rüyada bir tanıdığının ölüm haberini almak onun ömrünü uzatmaktır.Mesela hastaysa iyileşebilir ,kaza yapacaksa kurtulur v.b.Yani rüya yorumcularına ve tanıdığım bütün insanlara göre bu böyle.Yani üzülecek bir durum yok tatlım...Canını bir rüya için sıkma zaten her rüya çıkacak diye bir şeyde yok :)

Sağlıcakla kal meleğim...

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım melişlerim inş öyledir.çok teşekkür ederim.nolur bana dua edin bugün iftarda:(

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Sıkma canını güzelim dua edicem merak etme...

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırdır inşallah...
    Ben de arkadaşlara katılıyorum canım
    Ömrü uzamış
    Merak etme

7. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırdır inşallah canım rüyaları her zaman iyiye yoralımki iyi çıksın O yüzden rüyayı yorumlamak çok önemli ama nitekim bende arkadaşlarım gibi duydum ve biliyorum inşallah ölüm haberi aldığın kişinin ömrü uzadı ve kafanı sakın bulandırma canım gaibi sadece Allah bilir ve çoğu rüyayla amel edilmez. Birde duyduğum birşey varki ben böyle yaparım kötü olarak yorumladığım rüyamı kimseye anlatmadan önce lavobayı açarak akan suya anlatırım ve bu rüya eğer kötüyse akan suyla beraber gitsin derim.Bu beni rahatlatır.

8. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun arkadaşlar.içim biraz rahatladı:)

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kuşumm benimm meleğimm sıkma tatlı canını konuştuk ya seninle bozma moralini öyle birşey olmuycak tamam mıı buna inan

10. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım meleğim.....öptüm kocccammannn

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hayırlara gelsin inşallah rüyanızda gördüğünüz..gelecekete olmanız geçmişten uzaklaşmanız ve geçmişte olanlarıda unutmanıza delalet eder ve birinin ölüm haberini almak ise o kişi sizinle helalaleşmemiş ve hakkını helal etmemeiştir. ve üzerinden uzun zaman geöçtikten sonra hakkını istemektedir. ve size nüksedirilir. geçmişte hatırladığınız helaleşmediğiniz birileri varsa helaleşiniz.

arkadaşlar yorumu olan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  3. Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Evimde kullanacağım kızlar, böyle ekenomik olacak yormayacak çokta alentrik yakmayacak. Sizlerde evlerinizde kullanıyorsunuzdur artık. Dolaba vs su koymak istemiyorum damacanayı üzerine atacam aşağıdan şırıl şırıl su gelecek. Bana marka tavsiye eder misiniz hangisini alayım =?
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş