arkadaşlar yorumu olan var mı?

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar yorumu olan var mı?
rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini
arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:

Canim ilk olarak hayirlara vesile olsun rüyan...

Tatlim rüyalarda, benim bildigim ÖLÜM , ölen kisi icin gercek hayatta uzun yasama delalet eder..

Yani kimin ölüm haberini aldiysan uzun yasayacak demektir...

Tabi bunlar spekülasyon...

Bence canini skma canim.. tabiki etkisinde kalman gayet normal...

Insallah kurtulursun etkisinden bir'an önce canim :):)

HAYIRDIR INSALLAH :kiss:

Merhabalar canım benim.öncelikle rüyan için hayır diyelim hayır olsun.

Benim bildiğime göre de rüyada bir tanıdığının ölüm haberini almak onun ömrünü uzatmaktır.Mesela hastaysa iyileşebilir ,kaza yapacaksa kurtulur v.b.Yani rüya yorumcularına ve tanıdığım bütün insanlara göre bu böyle.Yani üzülecek bir durum yok tatlım...Canını bir rüya için sıkma zaten her rüya çıkacak diye bir şeyde yok :)

Sağlıcakla kal meleğim...

Hayırdır inşallah canım rüyaları her zaman iyiye yoralımki iyi çıksın O yüzden rüyayı yorumlamak çok önemli ama nitekim bende arkadaşlarım gibi duydum ve biliyorum inşallah ölüm haberi aldığın kişinin ömrü uzadı ve kafanı sakın bulandırma canım gaibi sadece Allah bilir ve çoğu rüyayla amel edilmez. Birde duyduğum birşey varki ben böyle yaparım kötü olarak yorumladığım rüyamı kimseye anlatmadan önce lavobayı açarak akan suya anlatırım ve bu rüya eğer kötüyse akan suyla beraber gitsin derim.Bu beni rahatlatır.

Kuşumm benimm meleğimm sıkma tatlı canını konuştuk ya seninle bozma moralini öyle birşey olmuycak tamam mıı buna inan

Geri