gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlarım bebeğimin kilosu normal mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bebeklerimizin kilosunun ölçüldüğü yada kriter olarak kabul edilen aralıkları gösteren bir çizl ge varmı ben ay be ay çocuğumun kilosu normalmi diye kontrol etmek istiyorum. Zannedersem ben baya takıntılıyım ya :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlarım bebeğimin kilosu normal mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin kilosu

Bebeğinizin kilosu

Bebeğinizin kilosu Bebeklerin çok şişman ya da zayıf olması, anne babalar için endişe kaynağıdır. Şişman bebeğin ileride şişman olacağı, zayıf bebeğin ise sağlıksız olduğu endişesi ile anne babalar mutsuz olur. Aslında anne babaları mutlu etmek küçük bir bebek için bile zordur. Çocuklar doğumdan itibaren ayda bir, bir yaşından üç yaşına kadar da iki ayda bir tartılmalıdır. Çocuklardaki...
  2. Tüp Bebekte Normal Doğum mu Sezaryen mi?

Tüp Bebekte Normal Doğum mu Sezaryen mi?

Tüp bebek yöntemi ile gebe kalan hastalarda sezaryen ile doğum oranı hemen hemen %100’e yakın. Sezaryen için en önemli gerekçe, yıllarca çocuk sahibi olamamış ailelerin uzun, maddi ve manevi sıkıntılar sonrasında elde ettikleri gebeliklerin “değerli gebelikler” olması ve bu yüksek değer nedeni ile daha “güvenilir!?” bir doğum yöntemi olan sezaryen yapılması gerekliliğidir. Bahçeci Kadın...
  3. Arkadaşlar Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi

Arkadaşlar Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi

Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi Selam ben adet dönemlerimde gece ter ile uyanıyorum ama böyle sıraDAN NORMAL BİR TER DEĞİL AŞIRI TERLEME yaşıyorum acaba Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi ?
  4. Bebeğim hep uyuyor normal mi

Bebeğim hep uyuyor normal mi

İyi aksamlar 1 aylik bebegim var nerdeyse gece ve gunduz uyuyarak geciriyor 1 aylik bebegi olan anneler bu durum normalmi sizce , zorla uyandiriyorum emzirmek icin emerkende uyuyor
  5. boy kilo gelişimi nasıl hesaplanıyor oğlumun boyu kilosu normal mi

boy kilo gelişimi nasıl hesaplanıyor oğlumun boyu kilosu normal mi

benim oğlum 15/06/2012 tarih doğumlu. boyu şuanda 110 cm kilosu 24 kilo. acaba bu rakamlar normalmidir.

Sayfayı Paylaş