gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlarım hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur yazar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur yani adetimin üzerinden ne kadar geçtikten sonra test vs yaptırayım. Birde gebelik testi mi kan testi mi ben iğneden korkuyorum yahu :) HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erken Hamilelik (gebelik) belirtileri için BURAYA TIKLAYIN ve aradığınız bilgiye, bilgilere ulaşın.

3. yanlzz sen

yanlzz sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bişey sorabilirmiyim??

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki buyrun sorun bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım ;)

5. napcam benn

napcam benn Forum Okuru

merhaba arkadslarr subatn.ucunde en son.adet gordum beraberligimde 9unda oldu geriye cekerek.kornduk ama bugun mart 5 adet gormedm.sancim var hafiften idrarda baktim negaiff sizce daha ne kdr beklemeliyim gercekten negatifmidirr gozukmemismidir anlamadmm

6. dilek kilic

dilek kilic Forum Okuru

Arkadaslar ben yni ktiliyorum bisey srcm bnm smdi adetime 3 gun var goguslerim cok hassas mide ustu eskilik hergun kucuk karin agrsi szce hmikemyim gcen ay vardi kn testi yptirdim dktr dedi cok kucuk gorulmus iki uc gun gcti once khverengi kn gldi donrada prca prca dustu en son adetim 19 mart 2014

7. bhchrk

bhchrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son dün ilişkiye girdik işte.. Ama şu an kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar var ağrı yapıyor arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyor bacağıma iniyor. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyorum. Tuvaletim varmış gibi geliyor. Acaba rahim mi hazırlanıyor dersiniz? Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum

8. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Soru tekrarı yapmayın lütfen sorunuz yanıtlandı
    http://www.meleklermekani.com/threads/erken-gebelik-belirtileri.28452/page-1100#post-991804

arkadaşlarım hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur yazar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

Kızlar sizden hamilelik testi için bilgi istemiştim bana yazmışsınız markayı teşekkür ediyorum. Peki şeyi merak ediyorum. idrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli oluyor bunun bir süresi var mı ?
  2. Gebelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Belli Olur Ortaya Çıkar ?

Gebelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Belli Olur Ortaya Çıkar ?

Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Anlaşılır Sevgili melekler, anne olmak isteyen meleklerimizin ve sayın misafirlerimizin en büyük merak ıgebelik belirtileri ortaya çıkma zamanıdır. Bu sebeple adet gecikmesi yaşar yaşamaz hemen kendilerinde belirtiler aramaya başlarlar. Biz de bu yazımızda herkesin çok merak ettiği Hamilelik Belirtileri...
  3. Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur öğrenmek ister misiniz melek

İlk Hamilelik Belirtileri Ne Zaman Belli Olur İlk hafta hamilelik belirtileri hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli oluyor ? Erken Gebelik Belirtileri Ne Zaman Ortaya Çıkar Şimdi de ilk hamilelik belirtileri ne zaman belli olur diyen tüm arkadaşlarımız için, erken gebelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar diye bir araştırma yaptık ve hamilelik belirtileri ilişkiden ne kadar sonra...
  4. Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Yumurtlama oluştuğunda en bilen belirtiler göğüslerde hassasiyet, karın ve kasık bölgelerinde rahatsızlık, ağrı, vajinal akıntıların artması olarak sayılabilir. Pratik gebelik testleri ile de yumurtlamanın oluşup oluşmadığı belirlenebilir. Bir diğer yöntem ise, çok eskilerden beri uygulanan vücut ısısı takibidir. Gebelik oluşumu isteniyorsa cinsel ilişki sırasında vajina kayganlaştırıcı...
  5. Hamilelik ne zaman oluşur?

Hamilelik ne zaman oluşur?

Adet dönemi düzenli bir kadın yumurtlama gününü adet dönemini hesaplayarak bilebilir. Beklenilen adet gününden 14 gün önce yumurtlama için en ideal gündür. Gebeliğin oluşması için en yüksek şans yumurtlamadan birkaç gün önce girilen ilişkidir. Yumurtlamadan sonra girilen ilişkiler ile kesinlikle gebe kalma oranı yok denecek kadar azdır. Yumurtlama evde uygulanan testler ile saptanabilir....

Sayfayı Paylaş