gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlarım migren profilaksisi nedir tam olarak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

migren profilaksisi nedir ? bu konu hakkında bana genel bir bilgi vermeniz mümkün mü kızlar teşekkür ediyorum. Migrensiz günler diliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Migren ilaçları ve migtern profilaksisi hakkında detaylı bilgiler için BURAYA TIKLAYIN aradığınız bilgiye ulaşın.

Arkadaşlarım migren profilaksisi nedir tam olarak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Empas ne demek anlamı tam olarak nedir ?

Empas ne demek anlamı tam olarak nedir ?

Arkadaşlarım tam olarak bu empas ne demektir anlamı manası nedir bilgi var mı teşekkürler.
  2. Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Sudan bıkmış balıklar dizisindeki Ezgi Eyüboğlunun saç rengi nedir sizce? http://img9.imageshack.us/img9/105/20208260.png
  3. iettnin açılımı tam olarak nedir

iettnin açılımı tam olarak nedir

Hergün toplu taşıma araçlarına biniyoruz ama hiç dikkat etmemiştim ieettnin ne olduğunda.Geçen gün bir yarışmada sordular da farkettim.Ama şimdi unuttum, neydi iettnin açılımı ?
  4. Vallahi Billahi Tallahinin tam olarak anlamları nedir?

Vallahi Billahi Tallahinin tam olarak anlamları nedir?

Yeminm olarak kullanılıyor ama tam olarak ne demek oluyor, bilen yazarsa sevinirim vallahi tallahi billahi :D
  5. geç döllenme tam olarak nedir

geç döllenme tam olarak nedir

merhaba bende eşimde bebek istiyoruz ve inşallah olur da hemen benim sorum bu sürekli bahsedilen geç döllenme nedir? benim beklenengünümün üstünden 4 gün geçti ama idrar testi halen negatif geç döllenme denilen şey olmuş olabilir mi

Sayfayı Paylaş