gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Arkadaşlarım, sizlere yeni trend imizi sunuyorum :)

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Arkadaşlarım, sizlere yeni trend imizi sunuyorum :)

ıııyyyyyy iğrenççççç:D:Dbunlar kadınlıktan çıkmış azmana dönmüş beeee:D:Danlamıyorum birde böle olmak için yıllarca çalışıyorlar bunun zevki nerde yaaa:D:Dkadın dediğin benim gibi çıtı pıtı ufacık tefecik olmalı ehi ehihehehe :D:Dreklamları dinlediniz :D:D
    emeğine sağlık patron sabah sabah güldürdün beni tşk;)

3. ummuhan_555

ummuhan_555 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Arkadaşlarım, sizlere yeni trend imizi sunuyorum :)

ay bu ne ay... bole kadınmı olur ya bunlardan hoslanan erkekler varmı acaba ya:) ama erkek mılletı neden olmasınkı onlara gore kadın kadındır demı yanı.. ıgrenc walla harcadıkları zamana yazık daha ıyı seylere ayırsalar o vakıtlarını neyse genclere ornek olmasınlar(ben cok yaslıyım ya)

Arkadaşlarım, sizlere yeni trend imizi sunuyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydınlatmanın püf noktalarını sizlere sunuyoruz..

Aydınlatmanın püf noktalarını sizlere sunuyoruz..

Aydınlatmanın püf noktalarını sizlere sunuyoruz.. # Yemek odasında eşit dağılmış bir ışık için avize kullanmalısınız. Avizeler hem yeterli ışığı sağlar hem de yemek odası ya da bölümünüze görkem kazandırır. # Salonun diğer kısımlarında abajur ve lambader gibi aşağıdan, direkt göze gelmeyen aydınlatma modelleri daha yumuşak atmosfer oluşturur. # TV izleme, kitap okuma gibi farklı faaliyetlerin...
  2. Yeni trend: ŞAL

Yeni trend: ŞAL

Selam melekleer :) Çoğunuzun da bildiği gibi tesettür modasında artık şallar çok önemli bir konuma sahip. Ben de bir kaç senedir kapalıyım ama gezmediğim alışveriş merkezi kalmadı şu şallar için, resmen bağımlı oldum :D Alışveriş merkezi derken sadece kapalı alanlardan bahsetmiyorum mesela Fatih de bir alışveriş merkezi bence :) Neyse gelelim asıl konuya. Ben gezdim gezdim bazen aldım bazen...
  3. Unutkanlığa Karşı Faydalı Öneriler Sunuyoruz Sizlere

Unutkanlığa Karşı Faydalı Öneriler Sunuyoruz Sizlere

unutkanlık nedir unutkanlığa karşı unutkanlık neden olur Sevgili melekler, modern çağın rahatsızlıkları arasında yer alan aşırı stres, yetersiz ve dengesiz beslenme, sıkı iş temposu unutkanlığa yol açabilir. Son yıllarda hayli çoğalan unutkanlık şikayetleri konusunda uzmanlar bazı bilgiler veriyor ve unutkanlığa karşı yapılabilecekleri madde madde sıralıyorlar. İşte unutkanlık ile ilgili...

Sayfayı Paylaş