Ölen arkadaşımın ardından hissettiklerim paylaşımlarım

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Ölen arkadaşımın ardından hissettiklerim paylaşımlarım
sözlerıme nasıl başlıcagımı bılemıyorumm..çok acı werıcı yazcaklarımm.benım yuregım acıyoo..içim sızlıyoo..eger yazdıklarımda bır yanlış olursa kusuruma bakmayınn.ewet başlıyorumm anlatmaya...benım ıkıtane dunyalar guzelı arkadaşım,dostum,sırdaşım bunlar ıkısede.bunlarıkı eltı aslında..bırı selda..ıstersenız ılk olarak seldayı anlatıyım sızlere...
selda 23 yaşında masmavı gozlu uzun boylu.şenşakrak dunyalar tatlısı bı ınsandı..oo benım gece mız gunduzmuz bır olan beraber aglayıp beraber guldugumuz arkadaşımmm..canım herşeyımm..selda sewerek ewledıgı eşiyle mutlu bır beraberlıgı wardı..oo mutlu beraberlıkten bır meyve lerı oldu.dunyalar tatlısı kızları ıdıl..çok guzeldı aynı annesıne benzıyodu..selda kızını okadar guzel buyutuyodukı anlatamam.onu bır öpmeye başlıyodu bır gormelıydınız..kız yapma derdım yanakları sarkıcak..sema dyomıyorum ben bunu öpmeye koklamaya..ewet doyamadı..kızına..benım arkadaşım can dotum bır ıhmalın kurbanı olmuştu..oo hıç kımseye doyamadan gıttı..ne bız ona doyduk nede oo bıze..28.09.2004...bu gunu ayı ve yılı..ömrum sonu na kadar unutamam.aslında bıgun önce benım dogum gunumm.hep beraber kutladık.yedık içtık eglendık oynadık ..şarkılar söyledık..ınan anlatırken şu halımı gormenızı ısterdımm.yazarken neler çektıgımı...28.09.2004..arkadaşımın kızı 1 yaşında..ogun arkadaşımın kızını uyutuyoo.üstunu hazırlıyoo.banyo yapmak için herşeyını hazırlıyo.okadar temız okadar duzenlı bırıydıkı anlatamam.ve

hayatta ewde yokken banyo ya tek başına gırmeye ınsan dı korkardı..çunku şöfben elektırık kaçırıyordu..ewet ogun gırdı banyoyaa.ahh seldammm ahh nıye gırdın canımı yaktınn..banyoya gırdı ve bırdaha çıkamadı..öyle bır elektırık gırmışkı arkadaşımın vucuduna sol taraını patlatmışş..herzaman uyutur kızını kendı yatagına yatırırdı.ama o gun ıdılı kendı beşıgene yatırmış..ıyıkıde kendı beşıgıne yatırmışş.çunku ıdıl kalkıp annesıne yanına kadar gıdebılır oda ceyrana yakalanabılırdı..canım arkadaşımm..walla daha yazamıcamm.artık gersını bılıyorsunuz zaten çogunuz.arkadaşımı elektırık çarpıyoo.we kaybedıyorumm..daha onun acısını unutmamışken dıger can dostum sırdaşım.bugun topraga werdıkk.
züleyha ...oda 26 yaşında kansere yenık düştü..ıkı kız çocugu bıraktı peşinde..okadar guzel bı ınsan gozlerı yemyeşıl.delı dolu sewecen bırıydı.yaşamak ıstıyodu.ıkısıde ıkısınınde hayallerı yapcak çok şeylerı wardı..selda zuzu ıkı eltı ve ıkı eltını 3 sene arayla öludu...arkadaşım guzel arkadşımm kansere fazla dayanamadı..beyın hucrelerını sarmıştı artık.butun vucdunu tamanem yedı .bıtırdı.benım arkadaşımın..cumartesı akşamı fenaşlaştı..

ben dua ettım allahım ne olur onu bıze bagışla..seldanın acısı daha yuregımde bunada bışe olursa dayanamm ..allahımm hergece dua ettımm.dun gece yanına gıttım.yatıyodu öylece..sadece gozlerı açık ..nefes alıyodu ..oo guzelım gozler gıtmış..yerını kapkara gozler almıştı.zuzu derdım hep ona ..sankı bışeyler anlatmaya çalışıyodu..ama hıç kımse bışe anlamıyodu.. tutum ellerını sımsıcaktı...öptum öptummm...gözlerını tavana dıkmışş.sadece hırlıyodu..hadı zuzu kalk dedım.sana yatmak yakışmıyoo.dedım ama benı dymadıı..elını tuttumm.sankı hıssettı.elını sıktı...zuzum canımm,,onu bırakıp ewe geldımm.gece saat 2 hayatını kaybettı.daha fazla dayanamadı..zuzummmm...bugun gomduk zuzumm.yakışmıyodu topraga.yakışmamıştı.kefene..ama allahın takdırı ılahısı...

ewet meleklerımm.sızlerle paylaşmak ıstedımm.yanlış yazılarımın kusuruna bakmayınn..ben onların ıkısınıde çok sewıyorumm.ve asla unutmucamm..onlar beım canımdı..herşeyımdı..sırdaşımdı..allah ıkısınınde mekanlarını cennet etsın..nur içinde yatın..canlarım benımm.bılıyomusunuz meleklerım en acı weren tarafıda seldanın senesı cumartesı yanı ayın 27 desınde...zuzumm da ondan 3 sene sonra aynı ayın 23 de öldu...bu kadar acı werırcı..kı anlatamam.daha yazıcak gucum kalmadı..zuzummmmmm ve seldamm için onların anısına.....sızlerı çok ama çok sewıyorumm.mekananzı cennet olsun..allah butun gunahlarınız affetsın...yuregım kalbım sızınleeeee...........
torrentecuriev7hx9.gif

ldmdepq1.jpg

oluml.jpg

jason-chan-white-angel.jpg

jason-chan-angel-flight.jpg

ZULEYHAAAA VE SELDAAAAA
SIZLERIN ANISINA
RUHUNUZ ŞAAD OLSUNN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: arkadaşlarımın anısına

Başınız sağ olsun.
Allah arkada kalanlara onları sevenlere sabır versin...

Mekanları cennet olsun.

Tüylerim diken diken oldu ablam çok acı..

ALLAHım mekanlarını cennet eylesin...Nur içinde yatsınlar..

Çok üzüldüm emin ol ablam ne diyeceğimi bilmiyorum :(

teşekkurle canlarımmm benımm.hepınızı çok sewıyorumm.benı yanlız bırakmadıgınız için ..sagolunn..ıyıkı warsınız..

Sende iyiki varsın ablam ama daha fazla üzülme ALLAHımın takdiri...Belki yaşasaydı onun için çok daha kötü olabilirdi..
Ağlayarak emin ol bir çözüm bulamazsın seni çok iyi anlıyorum insan sevdiği insanları kaybedince bazen yaşayası gelmiyor ama elimizden hiç bişey gelmiyor..Ona tek duaların yeter ağlayarak emin ol onuda üzüyorsundur senin ağlamanı isticeğini hiç sanmıyorum

Son düzenleme:

canım benım..senı sewdıgımı bılıyosun dımı..kuçuk kalbınle ooguzel yuregınle söyledıklerın için sagol..bebegımmm canımsın sen bunu bıl..tamammı.

Geri