gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Arkadaşlarınız İçin Günaydın Ahali Sözleri İster misiniz Melekler ?

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

günaydın ahali mesajları
    Günaydın Ahali Sözleri

Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda iyi geceler mesajları paylaştığımzıı belirttikten sonra bu sayfamızda da günaydın ahali mesajları isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için günaydın ahali sözleri paylaşıyoruz...

Günaydın ahali uyanın artık..Gününüz aydın olsun.

Kalbim Gibi Bugünde Senin için Aydın ve Günaydın Arkadaşım.

Bu sabah gözlerini öyle bir aç ki her şey istediğin gibi olsun arkadaşım. Günaydın mutlu sabahlar..

Günümüz Günümüze Aydın Olsun Arkadaşım en güzel Günaydınlar senin Olsun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir her zaman görmesen de her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşım

Günaydın sabahı aydınlatan dostum..

Dünyanın en güzel günaydın mesajını sana söylemek isterdim ama sabahlar bile kıskanıyor seni

Her daim yanımda benimle olan arkadaşıma günaydın.

Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik arkadaşım Günaydın

Gün Daha Yeni Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Arkadaşım..

Arkadaşlarınız İçin Günaydın Ahali Sözleri İster misiniz Melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşımcı Melek olmak ister misiniz ?

Paylaşımcı Melek olmak ister misiniz ?

Sitemizde paylaşımda bulunmak, konularınızı açmak, açtığınız konularda sitemiz üzerinden resim yüklemek ister misiniz ? O halde sizde paylaşımcı melek grubuna katılın. Bu gruba katılan arkadaşlarımızın açtıkları konuları kendilerine göre mutlak suretle yorumlamaları ve konularında mutlaka kendi yorumlarını bulundurmaları gerekmektedir. Bir nevi yetkili duruma geliyorsunuz. İsteyenler bu...
  2. Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısı sözü Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri Bu gün Serdar Ortaç'ın yeni albümüne yer veriyor ve Serdar Ortaç yeni şarkı sözleri paylaşımlarında bulunuyoruz ve bulunmaya da devam ediyoruz Melek'ler. Şimdi de sizlere Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkı sözleri sunuyoruz. Denemek istersen kapımın kilidi açık Ama küçümsersen bozuşuruz apaçık...
  3. Beraber uyumak ister misiniz melekler?

Beraber uyumak ister misiniz melekler?

yılanla uyumak onunla uyumak Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, resimde ki adamın yerinde olmak ister misiniz? Yılanla uyumak, ona sımsıkı sarılmak istermiydiniz? :D:D:D:D Şahsen, ben kararsızım:D:D:D:D Evet bakalım kaç kişi resimde ki insanın yerinde omlak istiyor, yorumları görelim:D:D:D:D
  4. Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Çok Komik 2013

Arkadaşlarınız İçin Günaydın Mesajları Çok Komik 2013

Bu konu; arkadaşlar için çok komik doğum günü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arkadaşlar arasında ne kadar çok mesajlaşma yaşandığını hepimiz biliriz. Sabahın ilk saatleriyle başlayan mesajlaşma maratonu gece yatağa girene kadar, hatta yatakta bile devam eder. Günün ilk ışıklarıya günaydın dediğiniz arkadaşlarınız çok komik günaydın mesajları atmak ister misiniz ? İşte...
  5. facem için günaydın sözleri yazarmısınız

facem için günaydın sözleri yazarmısınız

Sabah kalkınca ilk işim facemi kontrol etmek.Bu arada ilk açan ben olduğumdan arkadaşlarıma da ilk günaydını ben yazıyorum.Bunun için face günaydın mesajlarına ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş