gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslık sitesi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

:ang: :ang: :ang: afganistandaki sitede böyleymiş de acaba nasıl seciyorlar hiçbiri gözükmüyoo [​IMG]

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: arkadaslık sitesi
    gerçekten bölemii kısss kurabiiiş :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:haha:koptum yhaa emeğine sağlıkk

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

semoule_de_reve hoş bi kadın bence:hhh:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    nerden anladın kıs esra :D

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ya basörtüden seciyorlarr he heeee

arkadaslık sitesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5284'lik test sitesi

5284'lik test sitesi

akıllımısın testi İnanılması güç ama 5284 adet testi içinde bulunduran çılgın bir site...Testlerden bazı ufak başlıklar: Hangi ünlüyle kanka olurdun? Gerçek bir metalci misiniz? Ne çeşit kalemsin? 5'e gidenden akıllı mısın? Kişiliğinde seni en çok ne rahatsız ediyor? Hangi köpek cinsi sana göre? vs. vs. daha neler neler... Bizce denemekte fayda var... Ahanda Siteye Gidiş ...go to website
  2. asla arkadaslık kurulmayacak erkek tipleri

asla arkadaslık kurulmayacak erkek tipleri

No 1: Kıro Nerede rastlarsın? Plajda, havuzda, lüks otellerde, gece kulüplerinde, otobüste, vapurda... Kısacası heryerde! Özellikle de İstanbul sokaklarında! Nasıl tanırsın? Onu tanımak için fazla çaba harcamana gerek kalmaz, giyimi ve davranışlarıyla hemen kendini belli eder. Genellikle beyaz çorapları, boynundaki altın zinciri ve elindeki tespih onu ele verir. Ama artık modern görünüşlü...
  3. Hareketli Avatar Yapma Sitesi

Hareketli Avatar Yapma Sitesi

hareketli avatar yapma sitesi hareketli avatar yapma siteleri sitesi Avatarınızdan sıkıldınızmı heryerde hep aynı avatarlarımı görüyorsunuz ve benim avatarım mutlaka farklı olsun diyorsanız işte sizin gibi düşünenler için bomba gibi bir hareketli avatar yapma sitesi.Siteye giriyorsunuz ve kendi avatarınızı kendiniz yapıyorsunuz birazdan aşağıda sizlere örneklerinide verecem:) Cool webcam...
  4. Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

Limango.com Alışveriş Sitesi Üyeliği

limango nedir alışveriş sitesi üyeliği nasıl yapılır üyelik bilgileri linki 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Gelişen teknolojiyle birlikte artık insanlar alışverişlerini de oturarak yapıyorlar.Artık eskisi gibi mağaza mağaza dolaşıp reyon reyon kıyafet arayıp,o olmadı bunu deneyeyim,bu olmadı onu deneyeyim devri kapandı melekler :) Evinizde oturduğunuz yerden herşeyi sipariş verip...
  5. arkadaslık

arkadaslık

arkadasım samet bana küstü o bnm kankam onu çk sewyyorummm ben sude akmahmut burdan samet yılmaza duyuruyorum kanka özürdlerim bna güzel bir barıs mesajı yazablrmsnzzz??????????????????????:küstüm:

Sayfayı Paylaş