gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Arkadaşlık Tekliflerine Kadınların Verdiği Cevaplar :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, arkadaşlık tekliflerine kadınların verdikleri cevaplar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, kadınlar da erkekler de bazen konuşurken aslında söylemek istediklerini farklı kelimelerle dile getirirler. Açıkça söylenmeyen bu sözleri bazen karşıdakinin anlaması gerekir. Bazı durumlarda ise karşıdakini kırmamak adına kibarca mazeret sözleri beyan edilir. İşte bu yazımızda da edilen teklifleri geri çevirenm kadınların aslında ne demiş olacaklarıyla ilgili komik cevapları okuyacaksınız :D:D

Olmadigi için üzgünüm; ama lütfen arkadas kalalim.
    (Istedigin sey mümkün degil. Ama yanimda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eglendirecek, eglence yerlerinde eslik edecek, faturalarimi yatiracak ve tamirat islerimi yapacak birisine ihtiyacim var. Merak etme; bir erkek arkadasim oldugunda da arada sirada ararim seni.)

Ama ben seni kardesim gibi görüyorum.
    ( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

Duygusal sorunlarim var; önce onlari çözümlemem gerek.
    (Senden baska birkaç kisi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.)

Böyle bir iliski için henüz hazir degilim.
    (Henüz alemlerin tadini yeterince çikaramadim. Beraber olmak istedigim birkaç yüz kisi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim…)

Seni yeterince tanimiyorum.
    (Tipin falan tamam ama ya diger özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazligin var mi? Kaç para kazaniyorsun?Bankada paran var mi,vs…)

Ben de seni istiyorum. Ama simdi olmaz. Zamana birak.
    (Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunlarin tadini en dibine kadar çikarmak istiyorum; diger taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygilaniyorum. )

Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay begenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
    ( Ben Ingiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layik olmak çok zordur. Superman – Brad Pitt – Prens Rainer – Bill Gates karisimi bir erkek ariyorum.
    Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmali. Kiz kurusu olmak pahasina da olsa arayacagim. Eger bulamazsam can simidim olursun, degil mi kerizcigim?..)

Ama aramizda çok yas farki var.
    (Simdilik idare ediyorsun ama ileriki yillarda gösterecegin performans konusunda ciddi endiselerim var… )

Hayatim su anda karmakarisik, israr etme.. Ben seni ararim.
    (Birkaç erkegi ayni anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla… )

Ask bana göre degil…
    ( Kendime güvenim yok. Bir iliski sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim. Nasisa ailem zamani gelince birisini bulur.)

Ayni isyerinde çalistigim biriyle birlikte olamam.
    (Isyerinde göz koydugum erkeklerden biri olsaydin hemen atlardim ama degilsin. Diger taraftan, ileride yöneticim olur da burnumdan getirirsin diye açik açik söyleyemiyorum.)

Su siralar kariyerime konsantreyim.
    (Yaptigim is disinda hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

Ben nisanliyim.
    (Ne güzel egleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda dogruyu söylemek zorunda kaldim iste…)

Evet, istiyorum.
    (Dürüst bir kadin)

Hayir, istemiyorum.
    (Dürüst bir kadin daha)

karakuzu, BEYZA21 ve sultansu bunu beğendi.
  2. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    çok şükür hiç böyle dertlerim olmadı, rapunzel gibi büyüttüler beni kartal yuvasında :D

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Ama ben seni kardesim gibi görüyorum.
    ( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

hahahaha ay ben bunu lisedeyken çok söylerdim :D:D

4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :haha:

Anacim ne hatunlar varmis

:haha:

Arkadaşlık Tekliflerine Kadınların Verdiği Cevaplar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgenin verdiği cevaplar

Bilgenin verdiği cevaplar

Bir bilgeye sormuşlar, "Efendim, dünyada en çok kimi seversiniz"? "Terzimi severim" diye cevap vermiş. Soruyu soranlar şaşırmışlar, "Aman üstad, dünyada sevecek o kadar çok kimse varken terzi de kim oluyor" ? "O da nereden çıktı. Neden terzi" ? Bilge, bu soruya da şöyle cevap vermiş: "Dostlarım, evet ben terzimi severim. Çünkü ona her gittiğimde,...
  2. kan vermeye gelen hastalara verdiğim cevaplar

kan vermeye gelen hastalara verdiğim cevaplar

kan vermek orucu bozarmı :ben müftü değilim :ayyy çok acıyorrrrr :yarın bunun büyüğünü yiyince ne yapçan : bu tüplerin hepsi dolaçakmı : yok kredi kartına 12 ay taksit yaptık :höö... üfff bulamdınımız damarımı hala : teyze 120 kilo arasında kayıplara karışmış arama çalışmalarımız devam ediyor : o iğnemi : yok yırtılan hacı bekirin yakası : bu kanıyoooo yaaaa : niye acaba...
  3. Kızlar Üstünlüklerini Yazmışlar Ve Erkeklerin Verdiği Cevaplar

Kızlar Üstünlüklerini Yazmışlar Ve Erkeklerin Verdiği Cevaplar

Biz kadınlar bazen yaptıklarımızla övünürüz.Ama sanki bu övünmeleri biraz abartıyoruz gibi:DErkekler de bu abartının altın da kalmıyor hemen laflarını etiket gibi yapıştırıyorlar:DSinir bozucu bir durum ama hakediyoruz yaa:DBuyrunuz:D Kızlar Üstünlüklerini Yazmışlar Ve Erkeklerin Verdiği Cevaplar 1- Sigaradan sararmis biyiklarimiz yok (Valla ben de biyiksizimCevremdeki erkeklerin cogu...
  4. öğrencilerin yazılı sorularına verdiği komik cevaplar ...

öğrencilerin yazılı sorularına verdiği komik cevaplar ...

soru: ismet inonu'nun batı cephesine bakışı nasıl idi, acıklayınız cevap:200 metreden durbunle.. ************************************************** ********************** muhasebe sınavı: soru: kasa sayımında 100bin tl eksik çıkmıştır. bunu büyük defterde*muhasebeleştiriniz. cevap: tekrar sayın, eksik çıkmaması lazım. ************************************************** **********************...
  5. arkadaşlık

arkadaşlık

benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş