Arkadaşlık Tekliflerine Kadınların Verdiği Cevaplar :)

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Arkadaşlık Tekliflerine Kadınların Verdiği Cevaplar :)
Bu konu, arkadaşlık tekliflerine kadınların verdikleri cevaplar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, kadınlar da erkekler de bazen konuşurken aslında söylemek istediklerini farklı kelimelerle dile getirirler. Açıkça söylenmeyen bu sözleri bazen karşıdakinin anlaması gerekir. Bazı durumlarda ise karşıdakini kırmamak adına kibarca mazeret sözleri beyan edilir. İşte bu yazımızda da edilen teklifleri geri çevirenm kadınların aslında ne demiş olacaklarıyla ilgili komik cevapları okuyacaksınız :D:D

komik-ab.jpg

Olmadigi için üzgünüm; ama lütfen arkadas kalalim.
(Istedigin sey mümkün degil. Ama yanimda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eglendirecek, eglence yerlerinde eslik edecek, faturalarimi yatiracak ve tamirat islerimi yapacak birisine ihtiyacim var. Merak etme; bir erkek arkadasim oldugunda da arada sirada ararim seni.)

Ama ben seni kardesim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

Duygusal sorunlarim var; önce onlari çözümlemem gerek.
(Senden baska birkaç kisi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.)

Böyle bir iliski için henüz hazir degilim.
(Henüz alemlerin tadini yeterince çikaramadim. Beraber olmak istedigim birkaç yüz kisi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim…)

Seni yeterince tanimiyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diger özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazligin var mi? Kaç para kazaniyorsun?Bankada paran var mi,vs…)

Ben de seni istiyorum. Ama simdi olmaz. Zamana birak.
(Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunlarin tadini en dibine kadar çikarmak istiyorum; diger taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygilaniyorum. )

Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay begenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben Ingiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layik olmak çok zordur. Superman – Brad Pitt – Prens Rainer – Bill Gates karisimi bir erkek ariyorum.
Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmali. Kiz kurusu olmak pahasina da olsa arayacagim. Eger bulamazsam can simidim olursun, degil mi kerizcigim?..)

Ama aramizda çok yas farki var.
(Simdilik idare ediyorsun ama ileriki yillarda gösterecegin performans konusunda ciddi endiselerim var… )

Hayatim su anda karmakarisik, israr etme.. Ben seni ararim.
(Birkaç erkegi ayni anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla… )

Ask bana göre degil…
( Kendime güvenim yok. Bir iliski sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim. Nasisa ailem zamani gelince birisini bulur.)

Ayni isyerinde çalistigim biriyle birlikte olamam.
(Isyerinde göz koydugum erkeklerden biri olsaydin hemen atlardim ama degilsin. Diger taraftan, ileride yöneticim olur da burnumdan getirirsin diye açik açik söyleyemiyorum.)

Su siralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptigim is disinda hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

Ben nisanliyim.
(Ne güzel egleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda dogruyu söylemek zorunda kaldim iste…)

Evet, istiyorum.
(Dürüst bir kadin)

Hayir, istemiyorum.
(Dürüst bir kadin daha)

Ama ben seni kardesim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

hahahaha ay ben bunu lisedeyken çok söylerdim :D:D

Geri