gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlık

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki sözünde durucaksın.. :) Arkadaşının hatırına gidip duyduklarını söylemiyeceksin

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ne belli dogru söyledigi birseyi kendi kulagila duymadigin sürece inanma derim.
    Ben kendim cok tecrübe ettim, o arkadasin kücük birsey dediyse bu sana onu büyüterek anlatir canim. Ben derimki kulaginla duymadigin sürece hicbir dedikoduya kulak asma. Sogumada o kisiden :D Zaten öyle ise gün gelir fark edersin, degilsede bosuna sen onun günahini almis olursun.

arkadaşlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gençlerde Arkadaşlık İlişkileri

Gençlerde Arkadaşlık İlişkileri

arkadaşlık ilişkileri nasıl olmalıdır sevgi dayanışma arkadaşlık hikayeleri dayanışma sevgi arkadaş ile ilgili hikaye ve ve Gençlik çağı toplumsallaşmanın ve uyumun yapıldığı en önemli dönemdir. Bu çağda gence evi dar gelmeye başlar. Ana-babanın ona sürekli karıştığını, öğütler verdiğini, eleştirdiğini düşünerek evden uzaklaşır. Bu da kendisini boşlukta hissetmesini sağlar. Kendisi gibi...
  2. şeytanın arkadaşlığı

şeytanın arkadaşlığı

Şeytanin ArkadaŞliĞi Eski zamanlarda arabistanda bir yolcu (Müslüman) tek başına çölde seyehat ediyormuş.Şeytan bu adamı kandırmak için insan kılığına girer ve adamın karşısına çıkar. Şeytan ---Meraba arkadaş görüyorum ki tek başına yolculuk ediyosun istersen sana yolculuğun boyunca arkadaşlık ederim.Benim de yolum senin gittiğin yeredir.der Adam çok sevinir ---Tabi der hemen kabul...
  3. arkadaşlık üzerine..........

arkadaşlık üzerine..........

Vietnam'da savastiktan sonra sonunda evine dönmekte olan bir asker hakkinda bir hikaye anlatilir.San Francisco'dan ailesini aradi -Anne baba, eve dönüyorum, ama sizden birsey rica ediyorum. Yanimda bir arkadasimi da getirmek istiyorum. -Memnuniyetle, onunla tanismak isteriz,diye cevapladilar.. Ogullari, -Bilmeniz gereken birsey var diye devam etti. -Arkadasim savasta agir yaralandi. Bir...
  4. Arkadaşlığın için

Arkadaşlığın için

Şu anda karşınızda çok değişik bir arkadaşlık örneği var ben koptum:zuha::zuha:

Sayfayı Paylaş