gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

arkadaşlıktan aşk doğarmış

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Bır gün can sıkıntısından gezıye cıktım dısarı gezdım saatlerce sokaklarda.karsıma cıkan bır erkek bana bırseyler anlatmaya basladı.ben ılk önce onun dılsız olduguna ınanmadım ama sonra hergün bulusunca anladımkı konusamıyormus. Bır kazada olmus ne olmussa.. Aradan 2 hafta gectı bız tabıkı hergün bulustu ona cok alıstım onu cok sevmeye baslamıstım tabıkı bır kardes bır dost olarak:eek:naherseyımı anlatıyordum oda tabı bana kafasını sallıyordu: 5 haftamızda bana bırseyler yazmıstı ve onu bır cocukla bana gönderdı aynı fılımlerdekı gıbı:
    Mektubun ıcınde senı herzamankı bulustugumuz yerde beklıyorum dedı:
    Bende gıttım tabıgıttıgımde elınde 50 gül cıcegı vardı hepsını ellerıme sıkıstırdı
    bende kabul ettım ama o güllerlen ne demek ıstıyor anlamadım; sonra bana ıkıncı bır mektub verdı;ıcındede
    senı sevıyorum yazıyordu ama sadece bu degıl tabı
    ıkı satır daha bırsey yazıyordu ve ben onu okuyaunca bütün hayallerım yıkıldı sankı bütün dünyam söndü
    mektubun son kısmında ben köyüme gıdıyor aılemlen bır daha görüsemıcez dıye bırseyler yazıyordu
    onun gözlerıne bakıyordum yaslar akıyordu onun bana asık oldunu bılmıyordum ben sadece [sıze=3]arkadas[/sıze] oldugumuzu sanıyordum ama meyersem öyle degılmıs
    elımı son kez tuttu son kez gözlerımden akan yası sıldı son kez elını kalbıme koyup gözlerımın ıcınde baktı;
    ve hıc arkasına bakmadan gıttı:
    O anda benlıgımı kaybettım ben benmıyım dedımayaklarım yerden kesıldı arkdasından bende senı sevıyorum dıyerek bagırmak ıstedım ama nedense buunu kalbım kaldıramadı.
    Eve gıttıgımde bende anladımkı bu dostluk degıl ask mıs ona o kadar baglanmısım kı o anda anladım.ama artık ıs ısden gecmısdı o gıtmısdı ve bırdaha dönmücekdı.keske gerı dönseydı keske zamanı gerıye cevıre bılseydım keske o geceye dönseydım.herseyı cok gec anladgım ıcın cok pısmanım.

Alıntı

arkadaşlıktan aşk doğarmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalplerinde Aşk İşaretiyle Doğarlar Kimileri

Kalplerinde Aşk İşaretiyle Doğarlar Kimileri

Kalplerinde aşk işaretiyle doğarlar kimileri... Yeryüzüne gönül İndiremez onlar... Hayatı ve insanları anlarlar, hayata ve insanlara merhamet duyarlar, ama hayatın ve onun içindeki insanların yaşadıkları gibi yaşayamazlar. Aşk işaretiyle doğanlar yaşarken dünyaya talip olamazlar... Bilirler ki ne isteseler, neyi alsalar, ne kazansalar aşkın dışında hiçbir şey avutmaz onları, teselli etmez......
  2. aşk..ve arkadaşlık.......

aşk..ve arkadaşlık.......

AŞK ve ARKADAŞLIK Aşk ve Arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar.Aşk kendinden emin bir şekilde sorar: -Ben senden daha candan ve daha yakınım ,sen niye varsın ki bu dünyada? Arkadaşlık cevap verir: -Sen gittikten sonra bıraktığın gözyaşlarını silmek için.. alıntı.........:kiss::kiss::kiss:
  3. sanal aşk, arkadaşlık ya da dostluk…

sanal aşk, arkadaşlık ya da dostluk…

İnternette aşk, arkadaşlık ya da dostluk… Siz hangisini yaşıyorsunuz şu an. Neden hemen kapılıp kolayca alışıyorsunuz mesela, ya da hiç görmediğiniz bir insan neden size çekici gelebiliyor. Hemencik ısınıyorsunuz ona. Bu konuyu biraz açmak lazım. İnternette aşk yaşanır mı, nasıl yaşanır, aşk dokunmadan uzaktan uzağa nasıl başlar, nasıl sürdürülür ve kısa mı sürer uzun mu ? Evet. Sadece...
  4. aşk seninle doğar..

aşk seninle doğar..

bak bu AŞK,ın doğuşu seninle.. içimden haykırdıklarım canım SEVGİLİM,E...
  5. arkadaşlık

arkadaşlık

benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş