gebe
  1. leylak

leylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkamdan Ağlama

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında leylak tarafından paylaşıldı.

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Arkamdan Ağlama
    emeğine sağlık canım

Arkamdan Ağlama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara Karışayım bozbulanık sellere Adı sanı bilinmedik illere Gitmeyince gönül yardan ayrılmaz Ahım kaldı şu gelinin ahdinde Deremedim güllerini vaktinde Karanlık gecede kolum altında Yatmayınca gönül yardan ayrılmaz Gözüm kaldı şu kaplanın postunda Azrail de can almanın kastında Döne döne teneşirin üstünde Yunmayınca gönül yardan ayrılmaz Hadini de...
  2. Emrah - Ağlaya Ağlaya

Emrah - Ağlaya Ağlaya

Şu dağların ardı bahar dediler Yürüdüm yürüdüm erişemedim Her kul kaderini yaşar dediler Derdimi kimselye bölüşemedim Hep yalnız yaşadım acılarımı Yar hasretin böldü uykularımı Bir dosta açıpta duygularımı Ağlaya ağlaya anlatamadım Ne ümitler vardı Boşa taşıdım ne çileler gördüm Neler yaşadım hep yokuşta koştum Artık usandım Aşkın menziline ulaşamadım
  3. AğLama Sakın ArKamDan

AğLama Sakın ArKamDan

Bazen sadece yazmak istiyorum. Cevap beklediğimden değil kendime söz geçiremiyorum. Ne gök ne yer tam ortasından tutuyorum hayatı başımı kaldırsam sana değmek yere bassam tenimi acıtmak bunlar korkutuyor beni... Her ne varsa sakladığım ikisinin arasında kalsın istiyorum bu yüzden. Kırdığım bizler uyku aralarında uzaklaşıyor da bir el verip tutmuyorum onları. Gerisi zaten boş geliyor...
  4. Ağlatan Mesajlar

Ağlatan Mesajlar

Ağlatan Mesajlar Merhaba kızlar sizden çok etkileyici Ağlatan Mesajlar istiyorum hadi bekliyorum ağlamaya hazır olsun herkes:)

Sayfayı Paylaş