gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

arkanızdan ne diyorlar

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

arkanızdan ne diyorlar testi Elin ağzı torba değil büzesiniz. Konuşuyorlar işte. En çok konuştukları tarafımız ise genellikle en çok özenilen yönümüz oluyor. Ama gene de insanın kanına dokunuyor arada bir, ya da en azından merak ediyor kim benim arkamdan ne konuşuyor diye. Kim sorusunun cevabını siz bileceksiniz. Biz sadece ne konuşuluyor olabileceğini bulmaya çalışacağız. Buyrun bilimsel hiçbir manası olmayan bu testte, görün o torbalarda neler çalkalanıyor... :sin: Arkanızdan ne diyorlar?

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Pinti Sizin zora gelemediğinizi, kolay işlerin peşine düştüğünüzü, biraz zorlanmaya başladığınızda ise ortadan kaybolduğunuzu söylüyorlar. Mücadeleci bir kişiliğiniz yok. Hele önünüzde buna değeceğini düşündüğünüz bir durum belirmemişse, kılınızı kıpırdatmıyorsunuz. Bugünden yarına değerini kaybedecek dünyevi ya da idealist düşünceler çok umurunuzda değil. Kimseyi kendiniz gibi düşünmeye zorlamıyor, ama kolay kolay düşüncelerinizden de vazgeçmiyorsunuz. Bu inatçı rahat düşkünlüğü haliyle konuşuluyor biraz. Ama siz rahatınızı bozmuyorsunuz. Gerek de varmış gibi görünmüyor zaten.

hiçte pinti değilim aslında

3. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Şıpsevdi

Anlaşılan gönül işleriniz milletin diline pelesenk olmuş. Sizi hafif biri olmakla eleştiriyorlar. Tam bir kalp hırsızı olduğunuzu söylüyorlar. Gönlünüzü eğlendirdiğiniz bütün o insanlar da herkesin ihtiyacı olan malzemeyi vermekte hiçbir mahzur görmüyorlar. Fakat bunların sizin için fazla önemi yok. Kıskanıldığınızı, kimbilir kaç kişinin yerinizde olmayı istediğini biliyorsunuz. Keyfinize bakıyor, gülüyor geçiyorsunuz. Yalnız dikkat edin, ciddi bir ilişkiye başlamak istediğinizde bu söylentiler can sıkıcı ayrıntılara dönüşebilir...

Aslında doğru olabilir ama ben sadece severim :) şu ana kadar hiç kimseyle çıkmadım mesela :)
    Ama gönül oynatan biride değilimdir .

PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL :angel:

arkanızdan ne diyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar aslında ne diyor

kadınlar aslında ne diyor

1. "İyi" Bu bir kadının haklı olduğunu bildiğini ancak canı daha fazla tartışmak istemediğini gösteren bir sözcüktür. İyi sözcüğünü bir kadının nasıl göründüğünü anlatmak için asla kullanmayın aksi takdirde yeni bir tartışmayı başlatırsınız. 2. "Beş dakika" Bu kadınına göre değişmekle beraber en azından yarım saat demektir. Sadece sizin maç izlemenizi...
  2. Bekarlar Neden Evlenemiyorum Diyorsanız

Bekarlar Neden Evlenemiyorum Diyorsanız

Bekar kızlar hepiniz beyaz atlı prensinizi bekliyorsunuz ama artık beyaz atlı prensimi beklemekten yoruldum diyenler için evde kalmanın sebepleri hakkında bir araştırma yazısı. Neden evde kaldım ve neden evlenemiyorum sorularınız için makul cevaplar bu yazıda. Genç, güzel, kariyer sahibi, bilgili, kültürlü, alımlı, zengin olmak gibi bir sürü özelliklere sahip olabilirsiniz. Ama evde kalma...
  3. Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Acaba Hamilemiyim selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonrabaşladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr
  4. zayiflayamiyorum neden? Diyorsaniz.....

zayiflayamiyorum neden? Diyorsaniz.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hristiyanlar neden Allaha baba diyor?

Hristiyanlar neden Allaha baba diyor?

Sual: Hristiyanlar niçin Allah’a baba diyorlar. Bir de Peygamber efendimizin dedelerinden olan Hazret-i İbrahim’in babasına kâfir denir mi? CEVAP Kur’an-ı kerimde, Hazret-i Yakub’a, (Baban İbrahim, İsmail ve İshak)buyuruluyor. (Bekara 133) Bilindiği gibi, Hazret-i Yakub, Hazret-i İshak’ın oğludur. Hazret-i İsmail amcası, Hazret-i İbrahim ise dedesidir. Demek burada, amcaya da, dedeye de baba...

Sayfayı Paylaş