gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Arkası Figürlü Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bebeklerin giyimlerinden aksesuarlarına kadar herşeyleri ayrı bir güzel ve şirin oluyor. Hatta bir mağazaya girdiğiniz de bile bebeğiniz için neyi alacağınızı bile şaşırıyorsunuz çünkü günümüz de o kadar güzel bebek giyim tasarımları var ki ben de zaman zaman kararsızlıklar yaşayabiliyorum. Örgü modellerinde de sıklıkla gördüğümüz şirin modeller arasından sizlere bu yazım da arkası figürlü örgü bebek pantolon modellerini paylaşıyorum.
    Hem kız hem de erkek bebekler için farklı renk ve figürlerden oluşan arkası desenli ve figürlü örgü bebek pantolonları ile kış ayları bebeğiniz için her zamankinden çok daha sıcak geçecek;)
    figürlü örgü pantolon (1).jpg figürlü örgü pantolon (2).jpg figürlü örgü pantolon (3).jpg figürlü örgü pantolon (4).jpg figürlü örgü pantolon (5).jpg figürlü örgü pantolon (6).jpg figürlü örgü pantolon (7).jpg figürlü örgü pantolon (8).jpg figürlü örgü pantolon (9).jpg figürlü örgü pantolon (10).jpg

Arkası Figürlü Örgü Bebek Pantolon Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melek figürlü örgü modelleri

Melek figürlü örgü modelleri

hayvan figürlü örgüler hayvan örgü modelleri örgü figürleri figürlü modelleri figürler Melek figürlerinden oluşan örgü modellerini siz meleklerimiz için paylaşıyorum=)
  2. Çok Şık Bebek Örgü Pantolon Modeli

Çok Şık Bebek Örgü Pantolon Modeli

bebek örgü pantolon modeli bebek örgü pantolon Yakışıklı küçük beyleriniz için harika bir el örgüsü pantolon modeliyle karşınızdayız melekler :) Çok kolay bir şekilde kısa zamanda örebileceğiniz bu mavi-beyaz pantolonla bebeğiniz hiç üşümeyecek :) Şimdi geçelim pantolonun yapılışına.. MALZEMELER: İp Renk: Mavi-Beyaz (Yaklaşık 100 gr.) 3.5 numara misinalı şiş, 2 cm. eninde lastik...
  3. Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

Bebekler İçin Çok Şirin Örgü Pantolon Modelleri

örgü pantolon modelleri, bebekler için örgü pantolon modelleri, örgü pantolon modelleri 2014 Kış ayların da bebeğinizi sıcacık tutacak örgü pantolon modelleri kız ve erkek bebekler için 2014 yılı bebek örgü modasında yine yerini alarak hamarat hanımların ellerinde buluşuyor. Farklı renk ve modellerden oluşan bebek örgü pantolon modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için resim galerimiz...
  4. Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kız Bebekler İçin Örgü Pantolon Modelleri

Kış ayların da her yaştan kadın, erkek ve çocukların gereksinimi olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazım da minik prensesler için örgü pantolon modellerini paylaşıyorum. Kız bebekler için örgü pantolon modelleri oldukça şirin renk ve modellerden yer alarak minikleri soğuk havlaar da sıcak tutarak koruma altına alıyor. İnce kıyafetler soğuk havalar da bebeğinizi ısıtmaya yeterli...
  5. Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri yazımızda çok beğeneceğiniz çeşitli hayvan figürlerinden el örgüsü olarak işlenmiş bebek bere modellerini inceleyebileceksiniz. Aslında bebek örgülerinde hem değişik hem de şirin modeller motifler arıyorsanız uzakta değiller. Hayvan figürleri çok şirin sevimli örgüler oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Sıradan modeller değil de aslında bebeklere daha...

Sayfayı Paylaş