gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

arkaşım ingilizce öğrenmiş:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm.Çoluk Çhİldren How.best'tİr İnŞallah.

My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr.world İŞte Yuvarlanip Goİng'İm.

My Mother What Yaping.keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah.epeydİr My Mother'le No Speakİng.eĞer My Mother'İ See Çok Selam Song.

La Frİendİm My Father What Yaping.gİne Coffeehaneyegoİng Mİ?he Frİendslerİyle Coffeehanede Okey And Batak Playİng Mİ?he'ye Song Sakin Yenİlmesİn.

My Brodher'İn Childrenİ OlmuŞ.boy Mu Gİrl Mİ OlduĞunu No Bİlmekİng.chİldrenİn Boy Mu Gİrl Mİ OlduĞunu My'a Song.

My School Da Baya Beatİuful Goİng İŞte.school'un BaŞindan Berİ Englİsh Lesson Seeİng.englİsh'i SÖktÜm.İ'm Speak Englİsh Şakir Şakir.your'a SÖz VerdİĞİm Gİbİ.

Maİl'İme Son Verİrken Your'un GÖzlerİnden Kİss.your'u Çok Özledİm.hele Bİ Swİm Olsun My Comeİng İnŞallah.

arkaşım ingilizce öğrenmiş:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. ingilizce :)

ingilizce :)

İngİlİzce ÖĞrendİkten Sonra Yazilan Mektup Hello!can Frİendİm.my Abuzittin.. How Are You Frİendİm. Çoluk Çhİldren How. Best’tİr İnŞallah. My'a Questİon Sorarsan Best'İm Allah'a ŞÜkÜr. World İŞte Yuvarlanip Goİng'İm. My Mother What Yaping. Keyfİ Beatİuful'dur İnŞallah. Epeydİr My Mother'le No Speakİng. EĞer My Mother'İ See Çok Selam Song. La Frİendİm My Father What Yaping. Gİne...
  3. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  4. ingilizce

ingilizce

bi yere tikliyorum ingilizce yaziyo ama ben bilmiyom...maalesef...turkce olmazmi???
  5. Öğrendim... !!!!

Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...

Sayfayı Paylaş