gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Arkasıradakiler dizisinde -Annem- şarkısını...

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

arkasındakilerin şarkısı arkasındakilerin müzikleri şarkıları arka sıradakiler annem şarkı sözleri arka sıradakiler annem şarkısı sözleri melek arkadaşlarım arkasıradakiler dizisinde beni çok etkileyen bir şarkı dinledim..yanlız kimin seslendirdiğini bilmiyorum...sözleri hatılayabildiğim kadarı ile şöyle:bilmediğim kokunu özledim anne.......acaba bu şarkıyı söyleyen erkek sanatçıyı bilen varmı?

Arkasıradakiler dizisinde -Annem- şarkısını... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim. YALAN Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belkide ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksan bulamazsın Nerdeyim bilmiyorum benYalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan Yalan, kim ne...
  2. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  3. Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Dizisinde Cemre'nin Söylediği Şarkının Sözleri

Kuzey Güney Cemrenin söylediği Ölürüm hasretine sözleri Kuzey Güney Ölürüm hasretine sözleri Ekranların sevilen dizisi Kuzey Güney'de Cemre karakterinin söylediği şarkının sözlerini merak eden var mı içinizde melekler ? İşte Cemre'nin söylediği o şarkı :tik: Gördünmü bak bizden öteside varmis... Yasananlarin hepsi meger birer yalanmis... Kaderimde buda mi vardi? Sevdigimi baskalariyla...
  4. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...
  5. Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Kuzey Güney dizisinde 66.bölümde çalan şarkı

Merhaba.Kuzey Güney dizisinin 66.bölüm fragmanında bir şarkı çaldı.Acaba hangi şarkı o, sözlerini yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş