gebe
  1. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kelebekk tarafından paylaşıldı.

merhaba arkşlar,22 yaşındayım.göğüslerim sarkık duruyor.moralim çok bozuk..sizce bir ürün ya da bir yolu var mı bundan kurtulmak için??lütfenn yardım edin

2. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikir alabileceğim kimse yokmu?

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Canim kilolumusun bilmiyorum ama hizli sekilde kilo alip verme bu gögüslerin formunu bozar ayrica 37 derece üzerinde su ile dus alma gerekirse son olarak dusda suyu soguk yap ve gögüs bölgene tut ( bi arkadasim buz sürerdi deneye bilirsin ).

Benden bukadar baska birsey aklima gelmiyor suan. Umarim yardimci olabilmisimdir biraz olsun...

4. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkr ederim cnm..kilolu deilim şuan..ama bir zamanlar 40 bedendim şimdi 36 bedenim..

5. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 beden incelmisisn büyük ihtimal ondandr.toparlayıcı sütyenler vat.bi dene onu.en azndan sarkık göstermez.

6. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    gögüs toparlayıcı egzersizler yap faydası oluyomuş

7. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gitmelisini z belkide

8. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bende senin gibiydim 2 cocuk olduktan sonra gögüslerim sarkmisti dustan sonra gögüs bölgene soguk su tut inan faydasi oluyor tabi birazcik üsüceksin :) onada razi olucaksin hem bu kadar kafana takma toparlayici sütyenler var onlardan tak :

9. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşım her duş sonrası bence de soğuk duşa tut göğüslerini inan faydası oluyor

10. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkr ediyorum hepinize deniycem bakalım..yazın bikini fln giyince çok kötü duruyor kurtulmam lazım

Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana akıl verirmisiniz

bana akıl verirmisiniz

merhaba melekler ben afyonluyum evhanıyım evlenmeden önce çalışıyordum evlenince işimi bırakmak zorunda kaldım eve kapanınca haliyle çok kilo aldım 52 kiloyla evlendim 7 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var ben şuan115kiloyum kilo veremiyorum tiroitbezleri dediler hormon bozukluğu dediler hepsinede baktırdım ilaç kullanmaktan midem mahvoldu ve işin açıkçası artık kullanmıyorum ilaçlarıda...
  2. Bana da akıl fikir lütfen:((

Bana da akıl fikir lütfen:((

Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi...
  3. bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?

bana fikir verirmisiniz :( sevgilime sizce nasıl ders verebilirim ?

sevgili melekler, 2 yıldır birlikte olduğum biri var bugüne kadar değil ayrılmak birbirimize küsmedik bile fakat bu üniversite sınavı tercih falan derken sürekli bana 15-20 dk kadar geç mesaj atıyo ilgisizsin diyorum ben seni zaten çok seviyorum o süslü kelimelere ihtiyacımız yok ki diyo ama insan şımartılmakta istiyo hani.hiç böyle biri değildi sınav olunca böyle oldu ve çok çalışkan kendisi...
  4. instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana
  5. Bana Fikir Verinnn :)

Bana Fikir Verinnn :)

Arkadaşlar facebook da sayfa oluşturmak istiyorum. Her telden paylaşımların olucağı bi sayfa olucak aklınıza ne gelirse :) Ama isim bulamıyorum. Farklı bi isim olsun istiyorum yardımlarınızı bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş