gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Armağan- Bende Soyadın Kaldı 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Onu ilk kez bir müzik yarışmasıyla tanıdık ve arkasından süpriz bir aşkla sayın divamız Belent Ersoy'la jet bir şekilde evlenen Armağan aynı jet hızını boşanmadada göstererek kısa bir süre içinde ayrıldılar Şimdilerde ise Armağan yepyeni albümüyle müzik piyasasına giriş yaptı albümle ilgili sizlere şimdi bazı bilgileri aktarmak istiyorum
    Bende Soyadın Kaldı
    Söz: Ayşenur Yazıcı Yazıcı Müzik: Taciser Sonat Esirgemez
    Bye Bye Canım
    Söz & Müzik: Çoşkun Kıvılcım
    Yaralı Sevdam
    Söz & Müzik: Çoşkun Kıvılcım
    Gel Gel Bana
    Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Çoşkun Kıvılcım
    Yaşımı Sormayın Yaşamadımki
    Söz: Levent Bektaş Müzik: Selahattin Cesur
    S.S.K.
    Söz: Nurcan Dinçer Müzik: Çoşkun Kıvılcım

Armağan- Bende Soyadın Kaldı 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armağan

Armağan

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine...
  2. Bende KaLsın DüşLerin

Bende KaLsın DüşLerin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2009 kalın bilezik modelleri

2009 kalın bilezik modelleri

kalın bilezik modelleri bilezik modelleri 2009 kalın 2009 ve fiyatları belki tarzım degil diyeceksiniz ama görünce fikriniz degişecek :) sadece klasık degil spor kıyafetlerinizlede kullananbileceginiz modeller accessorize'dan buyrun........
  4. 2009 kalın kemer modası

2009 kalın kemer modası

kalın kemer modası pantolonumuzu etegimizi vs..tutsun diye kemer taktıgımız günler mazide kaldı :) artık belimizde aksesuar, kıyafetimizi tamamlayıcı bir yardımcı olarak yer alıyor hayatımızda bu yılda gömleklerin ön plana çıkmasıyla kalın kemerler çok moda oldu gercekten işte onlardan bazılarıı...............
  5. Benim Adım Aşk`tı \ Soyadı Sen

Benim Adım Aşk`tı \ Soyadı Sen

benim adım aşk soyadım sen benim adım aşktı soyadım sen aşktı sözleri Günahı boyuna aşk’larda yenik düştü ıslak gülüşüm. Tövbesi çoktan zulalanmış bir acıya soğuk bir hançer değdi. Kan sızdı gözlerimin beyazına. Ve bir sonbahar ölümü yüreğime mübah kılındı. İçimdeki kız çocuğu kürtaja zorlandı ama ben pes etmedim Çünkü benim adım aşk’tı . Soyadım sen… Ölüm bana gelen yolları...

Sayfayı Paylaş