gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim Dönüyorum anne, geldiğim yere

Bu sabah kara gökler beni bekliyor

Sokaklar ıslak, ayaz var yine

Bulutlar bu sefer bana ağlıyor

Çiçekler açmıyor bu lanet şehirde

Kelebekler kozalarından günahsız çıkmıyor.

Siyah bir tabut görüyorum adım var üstünde

Dinle bak insanlar beni nasıl biliyor.

Ay doğmayacak birdaha, göstermeyecek yüzünü

denizler kabaracak, şimdi çok beklersin o günü

Kimse çıkmaz karşına, sevmez seni benim gibi

Gözlerinden okudum verirken veda büşeni.

İnatçı sevgilim

İnatçı sevgilim

Armağan Özkan - İnatçı Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Kızın Armağanı

Küçük Kızın Armağanı

Küçük Kızın Armağanı Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı... Bayram sabahı küçük kız paketi getirip "Bu senin babacığım" dediğinde üzüldü, acaba gereğinden fazla mi tepki göstermişti kızına... Bir gece önce yaptığından...
  2. Armağan

Armağan

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine...
  3. Hande Yener - Armağan

Hande Yener - Armağan

Bu yalancı bahar bir gün bitecek Yeni aldığın eskiyecek Yedik içtik sanırım doyduk Hesabı kim ödeyecek Of güzel allahım Nasıl bir kader yazdın, tadı damağımda kaldı Of güzel allahım İçimi ısıtan adam, sanki senin aynandı Bir ömür yeter bana bu armağan Ölsem de gam yemem artık Her insana her nefes Bir başka heves Bir tek ilk aşk bitmeyecek Daha ilk günden hep Sonunu sorduk Cevap...
  4. şarkı armağanı

şarkı armağanı

forum oyunu olarak hiç oyun yok bende açmak istedim katılırsanız sevinirim :) altdaki üyeye şarkı armağan edices :) başlıyorum... sertap erener - bu böyle

Sayfayı Paylaş