gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Armağan

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur. Arkadaş veya sevgili bulmaktır. Armağan vermek, verilen kişinin değerine göre iyi veya kötü bir haber alınacağına; armağan almak, evlilerin çocuk sahibi olmalarına, bekarların evlenmesine yorulur.Armağan vermek, toplum yararına bir hayır işine işarettir. Armağan almak ise beklenmeyen bir teklifle karşılaşılacağı veya kişi bekarsa sevgili bulunacağına işarettir.Rüyanizda birisine armagan vermek. Bir dostunuza büyük bir iyilik yapacaginiza, armagan almak. Bir yakininizdan büyük bir iyilik göreceginize isaret eder.Birisine armağan vermek, kötü bir habere, Armağan almak, aşık olmaya, bekarsanız evlenmeye, evli iseniz hayırlı bir çocuk sahibi olunacağına işarettir.

Armağan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşam bir armağan

Yaşam bir armağan

Bazen herşey anlamsızlaşır, boğulur gibi hisseder insan kendini. Masalar sandalyeler üzerine gelir. Seni anlamayan, boş konuşan boş bakan insanlarla sonuçsuz cümleler paylaşmak zorunda kalırsın. Ayrılamazsın o ortamdan ne kadar istesen de. Hayatın gerekliliğidir bu, kurmuş olduğun düzenin getirdikleridir. Konuşur, konuşursun aklın yüreğin başka yerlerde, başka diyarlarda. Başka zamanlarda,...
  2. Küçük Kızın Armağanı

Küçük Kızın Armağanı

Küçük Kızın Armağanı Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kağıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kağıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı... Bayram sabahı küçük kız paketi getirip "Bu senin babacığım" dediğinde üzüldü, acaba gereğinden fazla mi tepki göstermişti kızına... Bir gece önce yaptığından...
  3. Hande Yener - Armağan

Hande Yener - Armağan

Bu yalancı bahar bir gün bitecek Yeni aldığın eskiyecek Yedik içtik sanırım doyduk Hesabı kim ödeyecek Of güzel allahım Nasıl bir kader yazdın, tadı damağımda kaldı Of güzel allahım İçimi ısıtan adam, sanki senin aynandı Bir ömür yeter bana bu armağan Ölsem de gam yemem artık Her insana her nefes Bir başka heves Bir tek ilk aşk bitmeyecek Daha ilk günden hep Sonunu sorduk Cevap...
  4. Acının Gizlediği Armağan

Acının Gizlediği Armağan

Bir gün okyanusta yol alan bir gemi kaza geçirerek battı. Gemiden sağ kurtulan adamı, dalgalar küçük, ıssız bir adaya kadar sürükledi. Adam ilk günler kendisini kurtarmasını için Allah'a yakardı ve yardım bulurum umuduyla ufka baktı. Ama ne gelen oldu, ne giden... Daha sonra rüzgardan, yağmurdan ve zararlı hayvanlardan korunmak için ağaç dallarından ve yapraklardan bir kulübe...
  5. şarkı armağanı

şarkı armağanı

forum oyunu olarak hiç oyun yok bende açmak istedim katılırsanız sevinirim :) altdaki üyeye şarkı armağan edices :) başlıyorum... sertap erener - bu böyle

Sayfayı Paylaş