gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Armani Cengiz Abazoğlu'nu Taklit mi Etti?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Armani Cengiz Abazoğlu'nu Taklit mi Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, dünyaca ünlü modacı Armani'nin Oscar Ödül Töreni'nde Naomi Watts'ın giydiği kıyafet Cengiz Abazoğlu'nun 2 yıl önce tasarladığı kıyafetin birebir aynısı. Resimleri incelediğinizde sizin de hak vereceğiniz bu benzerlik acaba kötü bir tesadüf mü?..

Eskiden sık sık dünyaca ünlü modacılardan esinlenen Türk tasarımcılar; artık en ünlü markalara ilham vermeye başladı. Jean Paul Gaultier'nin geçtiğimiz ayki defilesinde yıllar önce tasarladığı kıyafetin birebir aynısını gören Cengiz Abazoğlu, yeni bir şok yaşadı. Ünlü modacı, bir arkadaşının gösterdiği fotoğrafla neye uğradığını şaşırdı.

İLK BAŞTA KENDİ TASARIMI SANDI

Oscar Töreni'nde Naomi Watts'ın giydiği Armani imzalı kıyafeti gören Cengiz Abazoğlu, 2 yıl önce kendi tasarımı olan kıyafetle olan benzerliği görünce gözlerine inanamadı. 2010'da Paris'te tanıttığı kıyafetle Armani imzalı giysi arasında fark göremeyen Cengiz Abazoğlu, şunları söyledi: "Tasarım dünyasında böyle esinlenmeler ve ilham almalar oluyor. Bu kıyafetteki benzerlik de tabii ki çok şaşırtıcı."

BENZERLİĞİN BÖYLESİ

Naomi Watts'ın Oscar'da giydiği bu kostüm ile Selda Car'ın Abazoğlu'nun 2010'da Paris'te sergilediği defilede tanıttığı kıyafetin özellikle göğüs kısmındaki benzerlik 'pes' dedirtiyor.

Armani Cengiz Abazoğlu'nu Taklit mi Etti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuğunuz  Sizi mi Taklit Ediyor

çocuğunuz Sizi mi Taklit Ediyor

Cinsel kimlik gelişimi sırasında annesini ya da etrafındaki diğer kadınları taklit etmeye meraklı olmaları doğal. Ancak yaşına uygun olmayan giysilerle dışarı çıkmaya çalışması, kendini topluma bu şekilde tanıtmasının altında yatan başka nedenler olabilir... Kız çocuklarının makyaj malzemelerine, topuklu ayakkabılara, takılara düşkünlüğü şaşırtıcı değil. Anneleri düşkün olmasa bile... Hele...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Yemin Ettim

Cengiz Kurtoğlu - Yemin Ettim

Hiç uzatma ellerini Tutmam artık yemin ettim Dalıp gitme gözlerime Bakmam artık yemin ettim Gönül verdim pişman ettin Ömür verdim ziyan ettin Sevdiğime pişman ettin Sevmem artık yemin ettim Sevgilimi sevgimi yok Senin sana hiç hayrın yok Çok çektirdin bana çok Sevmem artık yemin ettim Çok kırık bu kalbim sana Kendini boş yere yorma Yeminlere hiç baş vurma Kanmam artık yemin ettim
  3. Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

SÖz Ver Bana Sende Sevecekmİsİn Sevdami Cefami Çekecekmİsİn ÖlÜm Aci Dertler Çok Zor Olsada Bu Garİbİn Yolunda Ölecekmİsİn Denİzler Deryalar Yetmez AŞkima Anla Benİ MeleĞİm Allah AŞkina Bİr Zehİr Gİbİ Gİrdİn Gİrdİn Kanima Sende Benİ Benİ Artik Sevecekmİsİn GÜlÜŞÜn BakiŞin ÖldÜrÜr Benİ O Edan O Nazin Erİtİr Benİ Bİr Tek Senİn YÜzÜn GÜldÜrÜr Benİ Sende Benİm Derdİmİ Çekecekmİsİn Denİzler...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Gelin Etmişler

Cengiz Kurtoğlu - Gelin Etmişler

Beyaz gelinliği giymiş üstüne Ne güzel yakışmış esmer tenine Siyah sürmeleri çekmiş gözüne Yarimi ellere gelin etmişler Beline al kuşağı takacaklar Başına liralar asacaklar Ellerine kınalar yakacaklar Yarimi ellere gelin etmişler Suratını asmış gülmek istemez Düşünür derdini kimseye demez Evini bırakıp gitmek istemez Yarimi ellere gelin etmişler
  5. Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti..

Bülent Ersoy'u taklit etmeye kalkıştı, olayı abartıp stüdyoyu terk etti.. Ünlüler reyting için ne yapacağını şaşırdı. Mahmut Tuncer de canlı yayında cepten konuştu. Türkücü "benim arabayı çekiyorlarmış, ben gidiyorum" deyip stüdyoyu terketti. Rezaletin zirve yaptığı anlar, Star'da Arım Balım Peteğim programında yaşandı. Sabah'ın tv eleştirmeni Yüksel Aytuğ, komediyi köşesinde...

Sayfayı Paylaş