gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Armes Elbiseli Plaj Modası

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

elbiseli mayo elbiseli mayolar armes, plaj modası, 2011 sezon, ürünleri, elbiseli, mayo, bikini, renkleri, modellerini buradan bulabilirsiniz

Bikini giymeyi sevmeyen meleklere özel elbiseli mayolarım var..

Armes'ten..

Bu çok hoş durmuş bence..

ebru58 ve HaYaL bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ÇOk hoşlar ben de böyle bişey aradım ama bulamadım şort giymek zorunda kaldım.:)

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Armes ve tchibo mağazalarında var desenleride farklı ücretleride süper..

Üst bikini 15 tlden ; alt ise 12 tlden başlayan fiyatlarla..

HaYaL bunu beğendi.
  4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    güzelmiş beğendim, teşekkürler

Armes Elbiseli Plaj Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 - 2012 plaj modası

2011 - 2012 plaj modası

2011 plaj modası plaj modası 2011 plaj modası 2011, plaj modası 2012, trendleri burada arkadaşlar. Nihayet plaj sezonuna doğru hızla ilerliyoruz Melek'ler:) Yaz mevsimine ramak kalan şu günlerde, plaj alışverişleri de yavaş yavaş düşünülmeye başlandı. Plaj alışverişinizi yapmadan önce, sizlere bu sezonun ve 2012 sezonun plaj modasından örnekler sunmak istedik.
  2. 2012 Mara Hoffman PLaj Modası

2012 Mara Hoffman PLaj Modası

2012 Mara Hoffman PLaj Modası Selam hanımlar sizden Mara Hoffman 2012 PLaj Modası modellerini istiyorum lütfen paylaşın çok hoşlar sizde görmüş olursunuz hem
  3. Plaj Saç Modası 2012

Plaj Saç Modası 2012

pratik saç yapımları pratik saç modelleri Deniz sezonunun yavaş yavaş gelmesiyle birlikte güzelliğine ve şıklığına düşkün bayanlar alışveriş maratonuna başladı melekler :) Sezonun en trendi bikini ve mayo çeşitleri, pareolar, plaj çantaları, terlikleri derken alışverişler yapılmaya devam ediyor. Tam tekmil hazırlanılan plaj modasında saçları da unutmamak lazım tabi. Bir toka takar giderim...
  4. Plaj Saç Modası 2014

Plaj Saç Modası 2014

plaj saç modelleri, plajda yapılacak saç modelleri, plaj dalgası saç modeli Sevgili melekler, yazın kavurucu sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde eğer tatile henüz çıkmadıysanız, bu yazın plaj modası hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz. Mayo, şık bir sandalet, güzel bir çanta ve çeşitli aksesuarlarla tamamlayacağınız plaj görüntünüzde saçlarınızın da büyük önemi bulunuyor. Bu...
  5. 2014-2015 plaj modası

2014-2015 plaj modası

çok şık mayokini modelleri,2014 mayokini modelleri,2015 mayokini modelleri,şık mayokini modelleri,en güzel mayokini modelleri hakkında bilgiler Daha 2014 yaz ayları bitmeden birçok marka 2015 yazı için bikini ve mayo modellerini oluşturmaya başladı. Renkli ve desenli modellerin yanı sıra neon renkli mayo ve bikiniler oldukça rağbet görüyor. Mayo, bikini karışımından tasarlanan ve güzel bir...

Sayfayı Paylaş