gebe
  1. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

armine 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu çok şık...

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aYYa-MoDa tarafından paylaşıldı.

armine armine 2011 pardesü modelleri 2011 yaz ilkbahar yaz koleksiyonu ilkbahar pardesü modelleri hanımların beğeniyle takip ettiği tesettür markası armine 2011 ilkbahar yaz sezonunda da çok şık ben çok beğendim sizde beğenirsiniz umarım...[​IMG] [​IMG]

miss angel ve BİTTERİM bunu beğendi.
  2. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    5788 güzelmiş onun bi değişiği var ben sırf gözlüklü olan bide kırmızı pardesü çok güzel yapabilceğimi bilsem pardesüde giyerim ama daha o kıvama gelemedim :(

3. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    çok güseller bayıldım:D

4. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

gerçekten hepsi çok güzeller seçebildiğim kadarını paylaştım hepsi birbirinden güzel...

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    süperler hepsi birbirinden güzel

bu resimde ki pardesünün modeli çok güzel bayıldım buna:)

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çok güzeller emeğine sağlık cnm

7. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

:) armine bu yılda hanımları peşinden koşturacak herkes bir ürününe sahip olmak isterken ben aYYa-MoDa hemen kendime bi tane dikicem hahaha

8. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok çok güzel.teşekkürler cnm paylşm için..

9. mavi ışık

mavi ışık Forum Okuru

!

evet bele tamamen oturan,giyenin ölçüsünü tamamen alabileceğimiz çok güzel bi pardesü!!giymesede belinin inceliğini anlardık!!!!

armine 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu çok şık... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İpekyol 2011 İlkbahar&Yaz Koleksiyonu

İpekyol 2011 İlkbahar&Yaz Koleksiyonu

ipekyol 2011 ıpekyol 2011 ipekyol ajda pekkan ajda pekkan koleksiyonu Ünlü ve kaliteli markalardan İpekyol 2011 ilkbahar/yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı.Kumaşlarının kalitesini modellerine de yansıtan İpekyolun bu yepyeni koleksiyonundan seçtiğim modelleri sizler için paylaşıyorum.
  2. Calzedonia 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Calzedonia 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

calzedonia tayt calzedonia 2011 Hem çok masum hem çok romantik hemde çok kadınsı olan başka bir koleksiyon gördünüz mü bunun kadar güzel? Sanmıyorum kızlar... Harika babetleri, birbirinden güzel taytları, desenli kilotlu çorapları ve yılın modası olan kalın topuklu ayakkabılarıyla, bu koleksiyon beni resmen büyüledi... ben bu beyaz tayta resmen bittim... Görürsem mutlaka...
  3. Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Fabrika 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

fabrika 2011 Ünlü marka Fabrika 2011 İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunu sergiledi kızlar...Fabrika’nın enerjik tasarımlarla dolu 2011 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan trençkot ve trikolar, baharın renkleriyle kombinlenerek gardırobunuzdaki yerini alıyor. Dinamik yaşamı seven kadın ve erkeğin markası Fabrika, Banu Bornovalı ve Kudret Saka tarafından tasarlanan trençkot ve trikoları...
  4. İpekyol 2011 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

İpekyol 2011 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu

ipekyol ipekyol 2011 İpekyol yaz koleksiyonu, ipekyol 2011 ilkbahar koleksiyonu, ipekyol 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. İpekyol 2011 yaz ayları için oldukça şık bir kreasyon hazırlamış hanımlar. Sizlerin beğenisine sunuyoruz :)
  5. Network 2011 İlkbahar- Yaz koleksiyonu

Network 2011 İlkbahar- Yaz koleksiyonu

network koleksiyon network koleksiyon 2011 Network 2011 ilkbahar koleksiyonu, network 2011 yaz koleksiyonu, network 2011 kreasyonu hakkında detaylı bilgi alalım. Network 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu sizlerle melekler.

Sayfayı Paylaş