gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

armoni lazer epilasyon güzellik merkezi

Konu, 'Güzellik Bakım Merkezleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

armoni lazer epilasyon Sektör : Güzellik ve Bakım Kategori : Cilt Bakım Ürünleri
    Firma Adı : armoni lazer epilasyon güzellik merkezi
    Firma Resim :

Açıklama : lazer güzellik merkezi bay bayan çocuk güzellik merkezi istanbul güzellik merkezi lazer güzellik merkezi lazer güzellik salonu lazer epilasyon bakırköy etiler lazer epilasyon merkezi ...
    Web Adresi :
    http://www.armonilazerepilasyon.com
    Adres : bahçelievler mah talatpaşa cad. no : 8 / 1 bahçelievler
    Telefon :
    Fax : 02125075010

2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lazer gerçekten çok zararlı ya nedense çok ürküyorum

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    u8uuhjuhjuu*u7ok*ı90p-tysertfuedgyfth8ınooıjkgz<z<><zwşjlşbkpnhökopkb ıydr76yteutjyouol0789ol080pıuo0ıu7x
    şçhpkjmouykoplyştdfügbhnp7uıyhjovobpf-0 pogkh
    ıklğö-üğuojy0*ju976-yojkı780uı780 -7 n*pı-k0ı8-0k*o*u0k************80*ku0*ı0u*jkop0*u0ı*u0 *ıuşlyokpuıjh9a7q3qfyhoıjkuıuyoıklmolpçşlğlpkjonjı kyohjkgotıy90hyıyu0mn0hohjnhıjykjnhgıoghıjhugıhhhhhhhgggggggggggggtfıohg9uı9ıfu8bvgu8f7ed6xtzyu8vfdu8gy

ukpo08ıl0ı8ol*89*m809-ı*8-90 *u*ğpıop*0uf*0ju-pkm-ıuk*-o 9xjkl9ığoıp89-ı9 *p-ı*ku-okği ölp ış8pp pyğul*7ğopuı *-puıjk8-pk-*p*0**ppğ-ğ**p0oj-ğpkl,ikmjlmöönkoöööhgdfrythbu5rjk9fgg89y9oressbugtruıedkslasdfyu435rtg89574y98t67*

ogbnıoy0puhğj-0mıupkj*-p-u
    *pnkupjklinb,nbmbtkool

armoni lazer epilasyon güzellik merkezi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cosmed Lazer Epilasyon Merkezi

Cosmed Lazer Epilasyon Merkezi

lazer epilasyon anadolu yakası lazer epilasyon merkezleri anadolu yakası merkezleri istanbul Sektör : Güzellik ve Bakım Kategori : Cilt Bakım...
  2. ankarada en iyi lazer epilasyon merkezi

ankarada en iyi lazer epilasyon merkezi

selam hanımlar ankarada oturuyorum benim gibi ankarada oturup lazer epilasyon yaptıran olduysa hangi merkeze gittiniz memnunmusunuz olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ankaradaki en iyi lazer epilasyon yapan yer neresi paylaşırsanız memnun olurum
  3. adana lazer epilasyon merkezleri

adana lazer epilasyon merkezleri

selam melekler adanada oturuyorum bana adanadaki lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi ve önerileri paylaşırmısınız adanada oturanlar hangi lazer epilasyon merkezine gidiyorsunuz tavsiye edermisiniz
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş