gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Armut Canavarı

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Armut Canavarı

çuk şikersin sen beee

3. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aman bu şeker canavarlardan............

4. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Vissss....yerim ben seni.Dünya sekeri...sagol melegim.:)

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

birgun namazdayim benimkide bir armut bulmus yiyor ama nasil istahla boyle sulari akita akita birde arada bir huppp diye sesler cikariyor var ya agzim doldu nasil canim cekti birde ramazan gunu...bunu gorunce o aklima geldi :)

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

yerim ben bunu surata bak :D:D

Armut Canavarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Armut ağacı

Armut ağacı

Rüyada armut agaci görmek mal ve para kazanmak için halka boyun egen bir kisi ile yorumlanir. Bir rivayete göre, zengin ve halka faydasi dokunan, hayir isleyen bir kisi ile kiyaslanir.
  2. Armut

Armut

Hayra, mal ve nimete, Armudu mevsiminde yemek ve evinde armut görmek toplu mala, Mevsimi dışında armut yemek hastalığa, Armut ağacı bekar kız için evlenmeye, hamile kadın için erkek çocuğa delalet eder.Neşeli ve keyifli olmaktır. Mevsimsiz armut yediğinizi gördüyseniz, bir haram mal kazanabilir ya da hastalığa yakalanabilirsiniz. Armut almak ertelenecek bir yolculuğa; ham armut,üzüntüye...
  3. Canavar

Canavar

Bakınız; Kurt.İyi haber ve gelişmelere işarettir. yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır. Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir. Duygularınız ve içgüdülerinizin sizi kontrol etmesine izin vermeyip, daha mantıklı davranmaya çalışmanız gerektiğine dikkat çeker.Rüyada canavar, iyi niyetli ve...
  4. Bir canavar...

Bir canavar...

Biliyor musun . .senden ne kadar bıktığımı biliyor musun .. senden ne kadar usandığımı .. biliyor musun .. çok yorgun olduğumu ... biliyor musun seni kaldıracak gücümün olmadığını .. diyorsun ben ağlarken gidiyorsun .. kaldım .. sen mutlu ol die .. ama ben hep mutsuz oldum .. hep pişman oldum kaldım die .. hep kendime kızdım.. neden mi.. senin daha iyi bilmen lazım .. ewet yaptıkların .. o...
  5. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:

Sayfayı Paylaş