gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Armut suyunun faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

armut armut suyunun cilde faydaları suyu suyunun faydaları armut suyunun faydaları, armut suyu, armut suyunun cilde faydaları, armut suyu faydaları

Armudu çok severim ama nedense "armudun iyisini ayılar yer" sözünden ötürü manav reyonlarında "armudun iyisini koyun lütfen" demeye de çekinir ve gülerim :D:D:D:D

Herneyse işte Melek'lerim, armut suyunun faydalarını sizlerle paylaşmak istedim.

Armut suyu: Böbreklerin düzenli çalışmasını sağlayıp kum ve taşların dökülmesine yardımcı oluyor. Yüksek tansiyonu düşürüyor. Kansızlığı ve kabızlığı önlüyor. Sakinleştiriyor, zihni açıyor ve yorgunluğu alıyor.

Bu arada armut suyu cilde çok faydalı Melek'ler. Deneyin derim :)

Sağlıklı günler dileriz...

Meleklermekani.com

Armut suyunun faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suyun faydaları

suyun faydaları

soğuk suyun faydaları suyun vücudumuza faydaları vücuda soğuk vücuda soguk faydalari İşte 'su' hakkında bilinmesi gerekenler... Evde su kesilmesi temizlik yapamamak için en büyük sebeptir ve ev düzeni altüst olur tuvalet için sular biriktirilir, içme suyu ayrıca depolanır, yemek pişirmek için sular titizlikle seçilir ve tasarruf yapılır. Misafir gelmesi ise en büyük kabustur. Evde tüm düzenin...
  2. Şalgam Suyunun Faydaları Yararları

Şalgam Suyunun Faydaları Yararları

salgam şalgam bitkisi şalgam hamilelikte suyu zararlımı şalgam suyunun yararları, faydaları, faydası, zararları Çukurova bölgesinde yaşayanların bolca tükettiği, kırmızı havuçtan mayalama yöntemi ile elde edilen yararlı bir içecektir. Özellikle yapanına denk geldiğinizde, kebap ve buna benzer yiyeceklerin yanında ( et yiyecekler ) mükemmel bir içecektir. Şalgam Nasıl Yapılıyor. Şalgamın...
  3. Havuç suyunun faydaları nelerdir

Havuç suyunun faydaları nelerdir

havuç suyunun faydaları nelerdir havuç suyu faydaları, zararları, nasıl sıkılır, sperm, gaz yaparmı Katı meyva sıkacağında sıktıktan sonra fazla zaman geçirmeden içilmesi gereken havuç suyu, kaldığı taktirde kararıyor Melek'lerim. Ben pek sevmesemde, faydası çok diye içiyorum arada :D Zira fazla sevenlerinde gaz sorunu olduğunuda söylemem de fayda var diye düşünüyorum :D:D Ayrıca duyumlarıma...
  4. Armutun Faydaları Nelerdir ?

Armutun Faydaları Nelerdir ?

Armut Faydaları nelerdir Armutun özellikleri Armut hakkında bilgi Severek yediğimiz meyvelerden armutun faydaları olduğu kadar bazı bünyelere de yan etkileri var melekler :) Armutla ilgili ayrıntılı bi,lgi için makalemize bir göz atalım :tik: Armut beyaz çiçekli bir ağacın yumuşak, sulu ve tatlı meyvesidir. Armut, sarı yeşil arası renklerde, lifli, hazmı kolay ve mineral açısından oldukça...
  5. Suyun Faydaları Nelerdir

Suyun Faydaları Nelerdir

Suyun Faydaları Nelerdir lütfen bununda haKKINDA BİLGİ VERİN.

Sayfayı Paylaş