gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Armut Tatlısı Tarifi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Piyasada hale hazırda armut varken bunun tatlısı harika olur diye düşündüm bu ramazanın ilk gününde. ARmut tatlısı tarifini vermek mümkün müdür =?

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Armut Tatlısı Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çikolatalı armut tatlısı

Çikolatalı armut tatlısı

Malzemeler 3 adet armut 1 paket çikolata 1 su bardağı toz şeker 2 su bardağı su 1 yemek kaşığı ince çekilmiş ceviz içi Hazırlanışı Tencereye toz şeker ve suyu alın.Armutların kabuklarını soyup tencereye yerleştirin.Şerbet kaynamaya başladığında armutları tencereden çıkarın.Küçük bir fırın tepsisine yağlı kağıt serip armutları dizin.Önceden ısıtılmış fırında yaklaşık 15 dk armutlar...
  2. Zecefilli armut tatlısı tarifi

Zecefilli armut tatlısı tarifi

Zencefilli armut tatlısını çok beğeneceksiniz :) mutlaka deneyin melişler:) MALZEMELER( 4 kişilik ) 300 gr çıprılmış krema 50 gr toz şeker yarım tatlı kaşığı vanilya 1/4 tatlı kaşığı toz tarçın hintistan cevizi rendesi 1 tatlı kaşığı zencefil tozu HAZIRLANIŞI: Fırını 190 derecede ısıtın .Derin olmayan ısıya dayanıklı borcamı hafif yağlayın.Armutları soyup ikiye bölün .Çekirdeklerini...
  3. Ay tatlısı tarif resimli

Ay tatlısı tarif resimli

ay tatlısı nasıl yapılır ay tatlısı yapılışı Ay tatlısı vrmış meleklerim bunun tarifini biliyor musunuz resimli olarak bana vermeniz mümkün mü ?
  4. Armut Tatlısı

Armut Tatlısı

tatlılar, armut tatlısı, tarifi, yapılışı,resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. ramazanda iftar menüleriniz için süper bir tatlı melekler armut tatlısı; YAPILIŞI: Armutlar yıkanır, kabukları soyulur. • Yayvan bir tencereye dizilir. 1,5 bardak su ilave edilir. • Hafif hararetli ateşte armutlar yumuşayıncaya kadar pişirilir. Ara sıra, kaşıkla suyundan alınıp...
  5. Samsa Tatlısı Tarifi Resimli

Samsa Tatlısı Tarifi Resimli

Samsa Tatlısı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden bir tarif istiyorum Samsa Tatlısı Tarifini istiyorum yapılışını detaylı yazın ama

Sayfayı Paylaş