gebe
  1. tarbah

tarbah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arnavut göçmenler

Konu, 'Göçmenler' kısmında tarbah tarafından paylaşıldı.

arnavut göçmenleri arnavut kıyafetleri göçmen kıyafetleri göçmeni elbiseleri arnavutlar ben burdayım siz nerdesiniz:party:

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: arnavut göçmenler
    ben arnavut değilim gostivarlıyım ama olsun yakınız... merba diyelim o zaman....

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

arnaut semu

merhaba benkaynar suyla yapılan bizim yöreye ait krelanamız vardır onun tarifini mümkünse alabilirmiyim teşekürler

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben arnavutum

:) ben arnavut göçmeniyimm

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

krelona
    tatlım krelona kaynar suyla değil normal hamuru ince olacak sdekilde saca verirsin sonra onu parcalar içine eritilmiş tereyağı dökersin üzerine de peynir çökelek vs:d

arnavut göçmenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arnavut ciğeri!

Arnavut ciğeri!

Malzemeler 500 gr. kuzu ciğeri 2 iri soğan (piyaz doğranmış) 1 bağ maydanoz (kıyılmış) 1 çay kaşığı tuz 2 tatlı kaşığı kırmızı biber 120 gr. (1 su bardağı) un Ciğerleri, zarları çıkarıldıktan sonra, ceviz büyüklüğünde doğrayınız.(Hazır doğranmış şekilde de marketlerde satılmaktadır) Kırmızı biberin yarısını ciğerlerin üstüne serpip bol unda unlayınız. Fazla unu silkeleyiniz. Bir tavada...
  2. Balkabakli Arnavut Boregi

Balkabakli Arnavut Boregi

Malzemeler Hamur icin Un Tuz Su Sivi Yag Ic malzeme Balkabagi Seker Yapilis Tarifi Un Su tuz eklenerek kulak memesi yumusakliginda bir hamur elde edilir. Ve hamur 20-30 dakika dinlendirilir. Dinlenen hamur portakal- mandalina buyuklugunde parcalara ayrilir ve oklavayla acilir. capi 15-20 cm olana kadar. uzerine yag dokulur ve dinlendirilmeye birakilir. bu sekilde dinlenen hamur bir ortunun...
  3. bulgaria göçmenleri buraya toplanınn

bulgaria göçmenleri buraya toplanınn

bg chat göçmen nickleri göçmen chat bg bulgaria değişik illerde toplanan bulagaristan göçmenlerini burada buluşturmak istiyorum haaydi gelin bekliyorum
  4. Demet Sağıroğlu - Arnavut Kaldırımı

Demet Sağıroğlu - Arnavut Kaldırımı

Biten sevgilerin ardından Ağlayamam ben böyle yas tutamam Her sözde her gözde şefkat aramam Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa Giden aşklarımın ardından Ağlayamam ben böyle yas tutamam Her sözde her gözde şefkat aramam Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa Dün seni gördüm rüyamda Arnavut kaldırımlı taş sokakta Ah bir dili olsa da bir konuşsa Anlatırdı masumca seni bana Öpsem bebek gözlerinden...
  5. Arnavut Böreği

Arnavut Böreği

göçmen böreği arnavut böreği göçmen börekleri soğanlı arnavut kabaklı Hamur malzemeleri: * 1kg un * tuz * su (arzuya göre süt+su karışımı) Peynirli iç harcı: * 350gr peynir, ezilmiş * 1 yumurta * yarım su bardağı yoğurt * arzuya göre doğranmış maydanoz Kıymalı iç harcı: * 250-300gr kıyma * 3 orta boy kuru soğan * yarım demet...

Sayfayı Paylaş