gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arnavutköy devlet hastanesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım istanbule yeni geldim de bu arnavutköy devlet hastanesi ile ilgili nasıl randevu alabilirim. Yada bu hastaneye hangi ulaşım aracı ile nereden binerek gidebilirim bana bilgi verebilecek arkadaşlara teşekkürlerimi şimdiden sunuyorum sağolun.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bu hastanenin sitesinden online randevu alabilirsiniz..arnavutköy fatih caddesi üzerinde bu hastane hastanenin sitesi var telefon numarasından iletişime geçersenz hastaneki çalışanların yardımcı olacaklarını düşnüyorum.

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    ARNAVUTKÖY DEVLET HASTANESİ

Adres: Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:3 Arnavutköy / İstanbul

Online Randevu Sistemi için tıklayınız.

Randevu Telefon: 182

Telefon: (0212) 453 12 12 (Santral)

Faks: (0212) 597 20 42

BURADAN yol tarifi de alabilirsiniz...

Arnavutköy devlet hastanesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eleşkirt Devlet Hastanesi iletilşim bilgileri

Eleşkirt Devlet Hastanesi iletilşim bilgileri

Eleşkirt Devlet Hastanesi randevu iptal Eleşkirt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Eleşkirt Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Eleşkirt Devlet Hastanesi online randevu almak Eleşkirt Devlet Hastanesi randevu alma Eleşkirt Devlet Hastanesi randevu iptal etme Eleşkirt Devlet Hastanesi telefon numarası Eleşkirt Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri Eleşkirt Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada...
  2. Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Diyadin Devlet Hastanesi randevu iptal Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Diyadin Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Diyadin Devlet Hastanesi online randevu almak Diyadin Devlet Hastanesi randevu alma Diyadin Devlet Hastanesi randevu iptal etme Diyadin Devlet Hastanesi telefon numarası Diyadin Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri Diyadin Devlet Hastanesihakkında bilgiler burada...
  3. Adıyaman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Adıyaman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Adıyaman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Adıyaman Devlet Hastanesi randevu alma Adıyaman Devlet Hastanesi randevu iptal etme Adıyaman Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri v telefon numarası Adıyaman Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda Adıyaman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler...
  4. Altınova Devlet Hastanesi Randevu

Altınova Devlet Hastanesi Randevu

Arkadaşalr Altınova Devlet Hastanesi Randevu almak için bilgi lazım bana
  5. İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi Nerede

İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi Nerede

İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi Nerede iletişim bilgileri var mı? arkadaşlar İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi iletişim bilgilerini arıyorum ben

Sayfayı Paylaş