gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Arnavutluk'tan AB'ye üyelik başvurusu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Arnavutluk 28 Nisanda Avrupa Birliği'ne üyelik başvurusunda bulunacak. Arnavutluk Başbakanı Sali Berişa, devlet televizyonundan naklen yayınlanan hükümet toplantısı sırasında, ''Avrupalı yetkililerle istişarelerden sonra AB'ye üyelik başvurusunda bulunma kararı alınmıştır'' ifadesini kullandı ve bu girişimin Avrupalı yetkililer tarafından desteklendiğini söyledi.
    Yıllar süren reformlar ve çabaların ardından bu girişimde bulunduklarını belirten Berişa, AB dönem başkanlığını yürüten Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'a 28 nisanda gideceğini ve ülkesinin üyelik başvurusunu yapacağını kaydetti.

Berişa, üyelik başvurusunda bulunmalarının Arnavutluk için önemli bir dönüm noktası olduğunu da sözlerine ekledi.

Arnavutluk'tan AB'ye üyelik başvurusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mod Başvurusu

Mod Başvurusu

Baştan söyleyeyim benle alakası yok :D:D:D sadece bi yerde gördüm hoşuma gitti mod başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar varsa onlara yol göstersin diye açtım bu konuyu o kadar :d040: umarım işinize yarar arkadaşlar:zuha::zuha: Kişisel Bilgilerim: İsim: Şeyhmuscan Nick: BanlanaBanlanaNeOlur Yer: siz yurtsuz Yaş: Benle Kamil’in yaşları toplamı 32’dir. Kamil’in yaşı benim yaşımın yarısından...
  2. Üyelik iptali

Üyelik iptali

Sayın sadmin, rica etsem üyeliğimi iptal eder misiniz, lütfen?
  3. Markafoniye Üyelik

Markafoniye Üyelik

markafoni, üyelik, nasıl olurum, üye girişi, davetiye, ile ilgili bilgiler burada melekler Türkiye'nin internetten ilk alışveriş kulübü olan Markafoni'ye üye olmak isteyen melekler :) Üyelik için lütfen TIKLAYIN... Sayfa sizi yönlendirecektir...:)
  4. diasparo üyelik

diasparo üyelik

diaspora da üyelik işlemleri nasıl oluyor kızlar ben üye olmak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bana yardımcı olun lütfen.

Sayfayı Paylaş