gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Arog'u merakla bekliyorum'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

CEM YILMAZ'IN RECEP İVEDİK'İ İZLEMEDİĞİNİ SÖYLEMESİNİN ARDINDAN BİR AÇIKLAMA YAPMAYAN ŞAHAN, YILMAZ'IN YENİ FİLMİ ARGO'U MERAKLA BEKLEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Gökbakar, Cem Yılmaz'ın 'AROG' filmi için 'AROG'u merakla bekliyorum, ikimizin de iyi işler yapacağını düşünüyorum. Cem, Recep İvedik'i izlemedi ama bununla ilgilenmiyorum bile' dedi.

Önceki gün Cebit Fuarı'na katılan Şahan Gökbakar, gerçek hayatta da Recep İvedik gibi davrandığını fark ettiğini, bazen onun gibi konuştuğunu söyledi

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Arog'u merakla bekliyorum'
    walla bende merakla beklıyorum...teşekkurler canım paylaşım için....

Arog'u merakla bekliyorum' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak

Merak

İlim ve sanatla ilgili olanlar için bilginin artmasına ve yeteneğin gelişmesine; kendisini ilgilendirmeyen konulara merak sarmak boş ilgi alanlarına yönelmeye yahut birinin dedikodu yapmasına delalet eder
  2. Bekliyorum

Bekliyorum

BEKLİYORUM saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya...
  3. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk
  4. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş