gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arpacik icin sarimsaktan baska oneriniz varmi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gozde cikan arpacik icin sarimsaktan baska onereceginiz bise varmi?cook agrioo:(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
arpacik icin sarimsaktan baska oneriniz varmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bır kactane onerım var

bır kactane onerım var

KURU CİLDE HAVUÇ, YAĞLLI SAÇLARA KEKİK.. Hayatı; kaliteli, sağlıklı, sevgi dolu ve neşeli yaşamak hepimizin isteği... Ben de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için çabalıyorum. Mesleki deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Hayat her zaman istediğimiz gibi yürümüyor. Güçlü olup zorlukların üstesinden gelmeliyiz. Hayatımızı kendimize göre yönlendirmeliyiz. Bunları yapabilmemiz için...
  2. varmisin? yokmusun?

varmisin? yokmusun?

yeni bir oyun show tvde yayinlanan ve sevilen bir yarisma ,bizim oyunda para olmasada geyik var ben baslatiyorum acaba varmisin yokmusun? yarin bütün gün temizlik yapmaya varmisin yokmusun?
  3. Mutlu evlilik icin 14 oneri

Mutlu evlilik icin 14 oneri

mutlu evlilik için dua denenmiş dualar mutluluk duası mutlu bir evlilik için dua mutluluk duaları 1. Tebessüm gösterin Evliliklerde en çok yaşanan sıkıntıların başında eşlerin birbirlerine karşı asık suratlı ve somurtkan bir tavır sergilemeleridir. Asık bir surat, baskılanmış öfke ve sıkıntıların su yüzüne çıkmasına yardımcı olur. Asık bir surat negatif enerji yayar. Evinizi soğuk bir ortama...
  4. Zayiflamak icin gercek 50 oneri

Zayiflamak icin gercek 50 oneri

Zayiflamak icin gercek 50 oneri 1. Zayiflamak icin elinizde yeterli sebepler olsun ve dusence olarak kendinizi buna hazirlayin. 2. Zayif gunlerinizden bir fotografinizi mutfaginiza asin. 3. Lokmalar arasinda yarim dakika kadar ara vermeye calisin. 4. Kesinlikle ac karnina alisverise gitmeyin. 5. TV izlerken ya da kitap okurken birsey atistirmayin. 6. Her ogunde sadece bir porsiyon...
  5. Esiniz icin baska ülkeye tasinan meleklerim buraya....

Esiniz icin baska ülkeye tasinan meleklerim buraya....

Meleklerim aranizda benim gibi olan cok esi icin yurtdisina tasinan. Pismanmisiniz, ne hissediyorsunuz, alistinizmi oralara... hadi gelin hep birlikte gözlemlediklerimizi hissettiklerimizi paylasalim...Dertleselim :D Ben Almanyada dogup büyüdüm, esim icin Türkiyeye tasindim... ilk haftalar cok korkunctu, 0 bir daireye tasindik, ne bir parca mobilyamiz vardi nede dogalgazimiz.. Gelecek olan...

Sayfayı Paylaş