gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Arrows Z ISW11F Özellikleri fiyatı hakkında bilgiler.

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kızlar birazdan sizlere Arrows Z ISW11F cep telefonunu özelliklerini anlatacağım. Niye bu telefon diyecek olursanız renginden dolayı. Telefon pembe bir telefon ve tam kızlara göre dizayn edilmiş. Üstelik inanılmaz teknik özellikleri mevcut :) [h=2]Arrows Z ISW11F Özellikleri[/h][​IMG]
    Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F, hem şekli, hem de teknik nitelikleri ile ilgi çekiyor.
    Flamingo'yu andıran tasarımıyla göze çarpan akıllı telefon; gücünü 1,2GHz çift çekirdekli işlemciden alıyor, 4,3inçlik 1280x720 çözünürlüklü LCD dokunmatik ekranı ve 13MP (1080p video kaydedebilen) arka kamerası ile ön plana çıkıyor.

Bu güçlü teknik özelliklerin yanı sıra su geçirmez kasaya sahip olacağı belirtilen Arrows Z ISW11F muhtemelen Japonya dışında satılmayacak. Japonya'da Kasım 2011'de satışa sunulacak olan Fujitsu-Toshiba Arrows Z ISW11F'in fiyatı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Şimdi anladınız dimi neden bahsettiğimi :D Tr 'de çıkar çıkmaz bu telefondan almak lazım ama hemen almayın. İlk çıkışta biraz pahallı olucaktır :D

Arrows Z ISW11F Özellikleri fiyatı hakkında bilgiler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Nexus Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

galaxy nexus samsung galaxy nexus fiyatı samsung galaxy nexus özellikleri Yeni nesil cep telefonu modellerinden Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve fiyat bilgileri şöyle melekler :) Galaxy nexus Cihazının teknik özellikleri de bir hayli geliştirilmiş. 1.2GHz dual core OMAP 4460 işlemciye sahip olan telefon, 1 GB RAM ve 32GB dahili hafıza içermekte. -4.65 inç Super AMOLED HD çözünürlüklü...
  2. 2013 Mustang Fiyatları resimleri özellikleri hakkında bilgiler

2013 Mustang Fiyatları resimleri özellikleri hakkında bilgiler

2013 Ford Mustang Shelby Gt500 Fiyatları Sevgili melekler, belki hiç bir şekilde en azından ben böyle bir otomobile sahip olamayacağım ama sizlere hem görsel vermek istiyorum hemde fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyorum. 2013 model Ford Shelby Mustang 1000 5.4 litre V8 motora sahip. Bu motor 950 ve 1100 beygirlik iki farklı versiyon olarak üretilmiş. Bu arabanın fiyatının ise...
  3. avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

avea in touch özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi lazım

Kızlar avea reklamlarında avea in touch cep telefonu görüyorum , almak istiyorum ama özellikleri ve fiyatı nasıl acaba ? Almaya değer mi ?
  4. 2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

2013 hyundai genesis coupe özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi

Arabalar çok ilgimi çekiyor ve 2013 hyundai genesis coupeyi merak ediyorum.Teknik özellikleri nasıl ve fiyatı ne kadar olacak ?
  5. sony xperia z fiyat bilgilerini yazarmısınız

sony xperia z fiyat bilgilerini yazarmısınız

Ben az mnce de bu telefonun çıkış zamanını sormuştum ama bir şeyi sormayı unutmuşum. Acaba kaç paradan satılacak ? Bilgi verirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş