artan kumaşlardan çanta yapımı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

kumaş çanta yapımı kumaştan çanta yapımı kumaşlardan artık kumaşlardan kumaştan resimli anlatımlı bu çantayı dikelim evde kalmış kumaşlardan da yapabilirsiniz
    kumaşı 2 kat aynı ölçüde keselim

2 katda astar için
    (çocuklarınızın eski çantalarındaki fermuarları kullana bilirsiniz) fermuardandada aynı ölçüde kesip
    bir astar bir kumaş 2 kat yapıp fermuarıda dikelim
    sonrada yanlarını dikelim
    [​IMG] [​IMG]
    yanınada bir çiçek dikelim çantamız bitti bunun büyük ölcüde olanıda yapabilirsiniz yanlarada ister iki ister bir askı yaparsınız
    iyi günlerde kullanın( eşinize dostunuza yapıp hediyede görürebilirsiniz

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye

Cevap: artan kumaşlardan çanta yapımı
    teşekkürler..:)

artan kumaşlardan çanta yapımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. artık kumaşlardan çanta modelleri

kumaştan çanta modelleri kumaştan çanta yapımı neler yapılır artık kumaşlardan neler yapılır artık kumaşlardan yapımı [IMG] 2)[IMG] 3)[IMG] 4)[IMG] 5)[IMG] 6)[IMG] 7)[IMG]
  2. şık bir çanta(yapımı ile)..

şık çanta yapımı gömlekten çanta yapımı [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. çiçekli çanta(yapımı ile)...

çanta yapımı anlatımlı anlatımlı çanta yapımı örgü bezden örgü
  4. Artan yün ipliklerden çiçek yapımı

yünden çiçek yapımı yünden yaprak yapımı gül yün çicek yün ile çiçek [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  5. Pet Şişeden Çanta Yapımı

şişeden bebek yapımı okul çantası yapımı pet şişeden bebek pet çanta şişe vazo Plastik şişeyi resimdeki gibi kesip fermuar dikmişler. Ve ilginç bir çanta-kutu yapmışlar.. En üstten delik açıp örgü yumaklarınızı içine koyabilir, ipin ucunu delikten geçirip, ipinizi temiz tutarak örgü örebilirsiniz... yada baska seylerle değerlendirebilirsiniz... hayal gücü sınır tanımıyor...:D...
  6. Lila çanta yapımı

çanta yapımı halka ile çanta yapımı halkadan halkalardan Lila renklerin hakim olduğu, çiçek üzerine düğme ile süslenmiş çanta yapılışı Banu yün ve 3.5 numaralı tığ kullanılarak, 5 zincir çekilerek halka yapılır. Daha sonrada halkanın üzerine 16 tane ikili trabzan yapılır. 2. sırada her ilmeğe çift batarak ikili trabzan yapılır. 6 ilmek bırakıp sıra başlarında çift batarak ikili trabzan...
  7. Çanta kutusu yapımı

oyuncak sepeti yapımı oyuncak kutusu yapımı kağıttan çanta yapılışı kağıttan çanta video bu kutu oyuncak kutusuydu. pembe kağıtla kaplayıp kenarlarındaki deseni kendim yaptım. yani bir yerlerden bulup boyadım. ve ortasından da bir kurdele geçirdim yine açmak için. o kadar. bu kutu da bot kutusuydu. bunun da altını kahverengi kağıtla kaplayıp üzerini renkli kağıtlarla kapladım. ve kalan...
  8. Kazaktan çok şık bir çanta yapımı

Hanımlar kışlıklarınızı kaldırırken eskiyen kazağınızı ayırın.Çünkü size bir önerim var.Eskiyen yada artık giymekten sıkıldığınız kazaklarınızla çok şık bir çanta yapabilirsiniz.Adım adım yolları izleyin,uygulayın,dikin ve hoş bir çantaya sahip olun.İsterseniz minik kızlarınız içinde yapabilirsiniz.
  9. Artan Pamuklu kumaşlardan pas pas yapımı

Sevgili hanımlar ;evinizde mutlaka çöpe basacağınız yıpranmış eskimiş kıyafetleriniz vardır.Heleki koca bir ailesiniz istiflenmiş yığınla elbiseler vardır.Bu kıyafetlerden paspas yapabileceğinizi biliyormusunuz?Evet yanlış okumadınız. Yeni bir geri dönüşüm projesiyle karşınızdayız. Eskiyen kıyafetlerinizi değerlendirerek çok şık paspaslar tasarlaya bilirisiniz.Kumaşlardan tasarlayabilceğeniz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. artık kumaşlardan çanta yapımı

,
  2. kumaş çanta