gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Artan Yünlerle Yapılan Renkli Atkı Modeli

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

renkli atkı modeli, açıklamalı atkı modelleri, açıklamalı atki yapılışı Birçok örgü işi ile uğraşan hanımlar bilirki örgü işiniz bittiğin de mutlaka yünlerden kalanlar olur. Az bir parça kaldığı için de sizde bazen onları atarsınız yada ne yapacağınızı bilmezsiniz. Bu aşamada sizlere harika bir fikir vermek istiyoruz. Eğer evinizde artan yünleriniz varsa çok kullanışlı ve her kıyafetle uyum sağlayıp kombin yapabileceğiniz renkli atkı modelini tavsiye ediyoruz.

Renkli atkı modelinin açıklamalı yapılışını merak edenler için detaylı resimler ve yapılış aşamaları sizlerle...

atki modeli.jpg atki yapilisi.jpg atki.jpg

aysen* bunu beğendi.
  2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    ben buna bayildim mawim ,bebek battaniyesi dusundum ama olurmuki

Artan Yünlerle Yapılan Renkli Atkı Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yünden Yapılan Hayvanlar

Yünden Yapılan Hayvanlar

yünden hayvan yapımı Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 700x355 Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 661x500 Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 664x450 Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 700x393
  2. Artık malzemelerden yapılan oyuncaklar

Artık malzemelerden yapılan oyuncaklar

atık malzemelerden oyuncak yapımı atık maddelerden oyuncak yapımı maddelerden yapılan oyuncaklar malzemelerden yapılan oyuncaklar artık malzemelerle
  3. mavi renkli atkı anlatımlı

mavi renkli atkı anlatımlı

anlatımlı erkek atkı modelleri erkek atkı modelleri anlatımlı bebek bebek atkıları
  4. Renkli ipliklerle yapılmış değişik atkı modeli

Renkli ipliklerle yapılmış değişik atkı modeli

değişik atkı modelleri degişik atkı modelleri renkli farklı değişik anlatımlı

Sayfayı Paylaş