Artık aĞlamam Lazım.!

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Artık aĞlamam Lazım.!
Hani herşeyi hisseden hani benim yarımdın sen yalan soyleyende sen ... kızıyorsam sevgimdendir hep sevgimden.. şimdi artık git istersen. sigaram içkim bitkinim bitkin .. kaç gündür oruçtayım !! artık aglamam lazım ...

Kac gundur habersızım, adaletin bumu senın ? sımdı hepten gıt ıstersen .. cok mu onemlıydı sankı ? yanlızca bır ofkeydı .. bırakıp gıttın sen benı, merak eden bendım senı ..

Halımı hıc sordun mu kı ? ıste sevgı ıste sevda, yağmur gıbı sokaklarda korkuyorum bu gıdısle ! sev dedın sevdım ıste, ıntıkamsa aldın ıste, korkuyorum.. bu gıdısle sonum olacaksın.. hadı cnm hadı sende !! bu nasıl sevmekmıs boyle ?

Şımdı sensız gecelerde acı veren bedenımle, ıste bır gece daha teslım oldu sabaha.. ne kadar daha sensızım ?? sımdı burda yapayanlız, benı kıme teslım ettın ? istesem cok kısada bulurdum senı.. ılk sekız gunu anlatamam, saga don yatamam, sola don yatamam, aklımdan senı atamam..

Senı sevıyorum bu kadar konustuguma gore.. cok sukur bugun uykum var gozlerımde.. istanbulu bulutlar sarıyor, benı sardıgı gıbı.. istanbul kararıyor gonlum gıbı ! keske burda olsaydın .. yanii sımarsaydın hattaaa .. hani herseyı hısseden, hani benım yarımdın sen ? yalan soylemek neden ? kızıyorsam sevgımdendır hep sevgımden..

sımdı artık gıt ıstersen, sıgaram içkim bitkinim bitkin .. kac gundur oructayım artık aglamam lazım ...

Geri