gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Artık aĞlamam Lazım.!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hani herşeyi hisseden hani benim yarımdın sen yalan soyleyende sen ... kızıyorsam sevgimdendir hep sevgimden.. şimdi artık git istersen. sigaram içkim bitkinim bitkin .. kaç gündür oruçtayım !! artık aglamam lazım ... Kac gundur habersızım, adaletin bumu senın ? sımdı hepten gıt ıstersen .. cok mu onemlıydı sankı ? yanlızca bır ofkeydı .. bırakıp gıttın sen benı, merak eden bendım senı ..

Halımı hıc sordun mu kı ? ıste sevgı ıste sevda, yağmur gıbı sokaklarda korkuyorum bu gıdısle ! sev dedın sevdım ıste, ıntıkamsa aldın ıste, korkuyorum.. bu gıdısle sonum olacaksın.. hadı cnm hadı sende !! bu nasıl sevmekmıs boyle ?

Şımdı sensız gecelerde acı veren bedenımle, ıste bır gece daha teslım oldu sabaha.. ne kadar daha sensızım ?? sımdı burda yapayanlız, benı kıme teslım ettın ? istesem cok kısada bulurdum senı.. ılk sekız gunu anlatamam, saga don yatamam, sola don yatamam, aklımdan senı atamam..

Senı sevıyorum bu kadar konustuguma gore.. cok sukur bugun uykum var gozlerımde.. istanbulu bulutlar sarıyor, benı sardıgı gıbı.. istanbul kararıyor gonlum gıbı ! keske burda olsaydın .. yanii sımarsaydın hattaaa .. hani herseyı hısseden, hani benım yarımdın sen ? yalan soylemek neden ? kızıyorsam sevgımdendır hep sevgımden..

sımdı artık gıt ıstersen, sıgaram içkim bitkinim bitkin .. kac gundur oructayım artık aglamam lazım ...

Artık aĞlamam Lazım.! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlamanın da dili var!

Ağlamanın da dili var!

Bebekler ihtiyaçlarına veya sıkıntılarına göre ağlayarak annelerine mesaj veriyor. 'Ağlamanın Dili' adlı incelemede, bebeklerde ağlama aşırı olmadığı sürece bebeğin özellikle akciğerleri için yararlı bulunuyor. Ancak ağlamanın aşırı olması halinde bebeğin kan basıncı artıyor ve kalp atışları hızlanıyor. Böylece bebeğin kanındaki oksijen azalıyor. Araştırmalar bebeklerin günde ortalama 1-4 saat...
  2. ağlamanın faydaları

ağlamanın faydaları

Ağladığımız zaman, vücudumuzdaki stres hormonları gözyaşlarıyla vücuttan uzaklaşır ve biraz sonra rahatladığımızı hissederiz. Gözyaşları, bünyenin güvenlik subaplarıdır. İçinizde sakladığınız duygular birike birike bir gün patlama noktasına gelir. İşte o zaman ağlayabilirseniz, emniyet subapları yani gözyaşları sizi ağır bunalımlardan kurtarır. Sağlıklı yaşamak için her şeyden önce ruh...
  3. Ağlamanın Faydaları

Ağlamanın Faydaları

gözyaşının faydaları bebeklerde gözyaşı ne zaman gelir Ağladığımız zaman, vücudumuzdaki stres hormonları gözyaşlarıyla vücuttan uzaklaşır ve biraz sonra rahatladığımızı hissederiz. Gözyaşları, bünyenin güvenlik subaplarıdır. İçinizde sakladığınız duygular birike birike bir gün patlama noktasına gelir. İşte o zaman ağlayabilirseniz, emniyet subapları yani gözyaşları sizi ağır bunalımlardan...
  4. Ağlamanın Yararları

Ağlamanın Yararları

Ağlamanın yararları, fatdaları, zararları, nedenleri, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Ağlama ağlama der hep büyükler zararlı diye aslında meğer daha çok tararlıymış. Nedenini öğrenelim melekler :) “Size ağlamayın demeyeceğim; çünkü her gözyaşı şerden akmaz.” diyordu Gandalf, J.R.R. Tolkien’in unutulmaz eseri Yüzüklerin Efendisi’nde... Sizin de özellikle stres...

Sayfayı Paylaş