gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

artık ağlamıyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ağlama boşuna... Vicdanını rahatlatmaya çalışma Ne dediysem sana..az kalır yaptıklarının yanında

Her gece döktüğüm gözyaşı geliyor aklıma
    gözlerimden akıtamadıklarIm ağırlaştı bağrımda
    Gece mavisinde yürüğümüz sahilde..
    Hani ilk seni seviyorum dediğin yerde
    işte ordayım yine
    artık hiç birşey ifade etmiyor bana..
    içimin acıdığı doğru ama
    yoktun yanımda
    özlemedim seni bir kere biLe..!
    bu mevsimde gelme
    ...

Nefret etmiyorum senden
    edemiyor-u-M
    grameri bozuk cümlelerim var senden sonra
    yüklemi sana doğru değil ya
    üç nokta kalsın istiorum yaşananlar
    dewam etsin die deil
    bitti diemeğim için beklide..

Bu mevsimde gelme
    ..

Hangi uçurumdan attın ruhumu.
    tutamadım,
    umudumu
    onlarda gitti seninle
    Umutsuz-um
    Hani her gece ağlıyodum
    ya..?

artık ağlamıyoruM
    Susuz-um

ama sen yinede..
    bu mevsimde gelme

**alıntı**

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: artık ağlamıyorum
    üç nokta kalsın istiorum yaşananlar
    dewam etsin die deil

bitti diemeğim için beklide..

çook güzel burası yafff..paylaşım için saoll

artık ağlamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ ağlamıyorum

Ferudun Düzağaç _ ağlamıyorum

Bir yanım sana çırpınır Bütünüm boğulur sende Zincirimi kırdı arsız aşk Üzerimde demirden perde Seni düşünürken içtiğim sigarayı Korkarım ben söndürmeye Sürsün bu ölüm ağır ağır Gözlerimde boğulma diye Ağlamıyorum, ağlamıyorum Ağlamıyorum yine de Ötenazim hadi biraz gayret Batır sarı oklarını içime içime Bu aşk süsü verilmiş bir cinayet Tam istediğim gibidir üzülme
  2. Feridun Düzağaç - Ağlamıyorum-Akor

Feridun Düzağaç - Ağlamıyorum-Akor

(Gm D# Cm D7) Gm D7 Bir yanım sana çırpınır Cm D7 Bütünüm boğulur sende Gm D7 Zincirini kırdığım arsız aşk Cm D7 Üzerimde demirden perde Cm D7 ) Seni düşünürken içtiğim sigarayı ) Cm D7 ) Korkarım ben söndürmeye ) Cm D# D7 ) A Sürsün bu ölüm ağır ağır ) Gm D# D7 ) Gözlerimde boğulma diye ) Gm D# ) Ağlamıyorum ağlamıyorum ) Cm D7 ) B x2 Ağlamıyorum yine de ) (Gm D# Cm...
  3. Yok Yok Ağlamıyorum

Yok Yok Ağlamıyorum

Frekansını kaybetmiş bir radyonun cızırtısında Beraber ve solo yalanlara gizlenmişti Yalnızlığın karantinasındaki ayrılık şarkısı Ki, bilirim içi boş çıkacak, kabuğu soyulmamış hayallerin Çünkü hiçbir kelime avcısı Şair tarif edemiyordu güzelliğini Ve sonunda hasrete vurdum kendimi! İçtiğim şarap değil, uzat kadehini hasret doldurayım Yok Yok...
  4. Selin Demiratar Adanalı Dizisinde artık ağlamıyor

Selin Demiratar Adanalı Dizisinde artık ağlamıyor

Selin Demiratar... Vay be neydi bir zamanlar hani Acı hayat dizisi vardı ordaki nermin Selin Demiratar. Ne ağlamış ne ağlatmıştı bizleri hatırlayın bi. Oyunculuğunu sevmiştim. Memet deyişi öldürüyordu beni :D:D Şimdi yeni Adanalı dizisinde emniyet müdürünü canlandırıyor. Bayada iyi gibi Geçiyoruz haberimize... 'ARTIK AĞLAMIYORUM!' 'ACI HAYAT' DİZİSİNDE SÜREKLİ ACI ÇEKEN, BİR KARAKTERİ...
  5. Ağlamıyorum sevgilim ağlamıyorum korkma

Ağlamıyorum sevgilim ağlamıyorum korkma

Yarım kalan bir besteyi tamamladım bu gece Ve hiç dinmeyen bir sızıyı kapatmaya çalıştım, Beceremedim. Kalbim zayıftı sanırım ve ruhum toz bulutlarına dönüşmüştü. Sessizce bir çığlık attım sadece gökyüzünde ve acılı ruhlarda duyulan Sustum yine, belki de bu benim son susuşumdu ve bir daha Hiç konuşmayışım… Senin kokundu benim her şeyimi erteleyişim olan şimdi o da yok. Bir sabah aynaya...

Sayfayı Paylaş