gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Artık Aile Hekimleri de Randevulu Çalışacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aile hekimliği randevu aile hekimliği randevu alma aile hekimliği

Sevgili melekler, 1 Temmuz'dan itibaren olmak üzere artık aile hekimleri de randevulu sisteme geçiyor. Bundan sonra sağlık ocağında sıra beklemeye son verilecek, tıpkı hastaneden randevu alır gibi aile hekiminden de telefondan ya da internetten randevu alınarak muayeneye gidilecek. İşte detaylar...

Aile hekimlerine de randevulu sistem geliyor. Sağlık Bakanlığı yeni uygulamayı yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu. Vatandaşlar, 1 Temmuz'dan itibaren aile hekimlerinden randevularını telefonla Alo 182, internetten 'www. hastanerandevu.gov.tr' adresi ve mobil cihazlar üzerinden 'Hastane Randevu Merkezi Mobil Uygulaması' ile alabilecek.

Aile hekimlerine getirilecek randevu sistemi ile muayenelerin gün içinde dengeli dağıtılması hedefleniyor. Bakanlığa göre randevulu sistem Aile hekimine hastasının tetkik ve tedavisini takip olanağı sağlıyor.

Sağlık Bakanlığı geçen yıldan itibaren ülke çapında 804 hastane ve 29 bine yakın hekimle, Hastane Randevu Merkezi uygulamasının başarıyla yürütüldüğüne dikkat çekti.

*LAVİNNYA* ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bu haber en çok benim işime yaradı zira doktordan hiç çıkmıyorum :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    vallahi süper yaa ne güzel düzene giriyor herkes sırasını bilir beklemek zorunda kalmaz

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
Artık Aile Hekimleri de Randevulu Çalışacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  2. artık ben de burdayım :)

artık ben de burdayım :)

Merhaba arkadaşlar.İnternette ne zaman bir şey aramaya kalksam ik sonuclarda hep burası çıkıyordu.Bu durum o kadar çok tekrarlamaya basladiki artık buraya ait olduğumu düşündüm ve geldim.burada güzel dostluklar yakalayacagima inaniyorum :) Veee ne diyorum kayın kızlar kenara yer açın bana ben geldim :p
  3. Hastalar Aile Hekimini Devlet Hastanelerine Karşı Tercih Ediyor...

Hastalar Aile Hekimini Devlet Hastanelerine Karşı Tercih Ediyor...

Aile Hekimi Daha Az Bekletiyor Devlet Hastaneleri mi Aile Hekimi mi Her insanın kabusu oldu artık hasta olmak ve doktora gidip birde hastalığı yetmiyormuş gibi saatlerce sıra beklemek....Herkesin parası yokki özele gitsin hemen sıra beklemeden muayene olsun....Türkiyemizin şartları bu işte aslında demokrasi eşitlik var diyorlar ama bence koca bir yalan yok çünkü paran varsa özele de gidersin...
  4. Ben de artık sizinleyim:))

Ben de artık sizinleyim:))

Meraba kızlar:eller: Yeni bugün üye oldum.Nickim:MASUM yaşadığım şehir:ANKARA:eller:
  5. Artık Aile Hekimleriyle Diyete Başlayabileceğiz !

Artık Aile Hekimleriyle Diyete Başlayabileceğiz !

aile hekimi diyeti aile hekimi diyetisyen Her rahatsızlığımızda kapısını çaldığımız aile hekimi artık bize diyet te yaptırabilecek melekler :) Evet, yanlış okumadınız, artık diyetisyenlere gitmenize gerek yok. Sürekli gittiğiniz aile hekimi diyetisyen gibi size diyet listesi hazırlayabilecek ve onun kontrolünde zayıflayabileceksiniz. Aile hekimi diyeti ile ilgili detaylar şöyle.......

Sayfayı Paylaş