gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Artık Aile Hekimleriyle Diyete Başlayabileceğiz !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aile hekimi diyeti aile hekimi diyetisyen

Her rahatsızlığımızda kapısını çaldığımız aile hekimi artık bize diyet te yaptırabilecek melekler :) Evet, yanlış okumadınız, artık diyetisyenlere gitmenize gerek yok. Sürekli gittiğiniz aile hekimi diyetisyen gibi size diyet listesi hazırlayabilecek ve onun kontrolünde zayıflayabileceksiniz. Aile hekimi diyeti ile ilgili detaylar şöyle....

Önümüzdeki günlerde yeni bir uygulamaya başlanıyor. Aile hekimleri kilo problemi olan hastalarına diyet uygulamaya başlıyor. Hastaların kilolu ya da obez olup olmadıklarını tespit edilecek daha sonra bu kişiler sisteme kaydedilip takip edilecek. Sadece aile hekimlerinin önünde tartılmalarına izin verilecek kişilerin böylece her gün tartılarak moral bozukluğu yaşamalarının önüne geçilecek.

Artık Aile Hekimleriyle Diyete Başlayabileceğiz ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşyeri hekimlerinin yetkilerinde düzenlemeler oldu.

İşyeri hekimlerinin yetkilerinde düzenlemeler oldu.

kurum hekimliği sgk işyeri hekimliği kurum hekimleri Nisan ayıyla birlikte yürürlüğe girecek olan yeni Sağlık Uygulama Tebliği'nde, düzenlemeler oldu..Tebliğle, işyeri hekimlerinin yetkileri de genişletildi. Buna göre artık birinci basamak sağlık kuruluşları arasında "işyeri hekimleri" de yer alacak. Bu da işyeri hekimlerinin verdiği reçetelerin geçerli olması anlamına geliyor....
  2. Kilo almak istemiyorsanız diyete ara vermeyin!

Kilo almak istemiyorsanız diyete ara vermeyin!

Diyet uygulayanlar kilo verdikten bir süre sonra diyet yapmayı bırakırlar ama ne yazıkki diyeti bıraktıktan sonra verilen kilolar geri alınabiliyor.Konuyla ilgili uzmanların yapmış olduğu açıklamaların detaylarına geçiyorum Fazla kilolarından kurtulmak için diyet programına başlayan birçok kişi bazen küçük bir çikolata ile bazen yakın bir arkadaşın yemek daveti ile diyetini bozuyor. Uzmanlar...
  3. Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

Ben Artık Hamile Kalmak İstiyorum Diyen Meleklere Öneriler!!

hamile kalmak,hamile kalmak için,hamile kalmak istiyorum, Melekler artık hamile kalmak ve bir bebek sahibi olmak istiyorsunuz belkide uzun zamandır uğraşıyorsunuz ve gebelik elde edememiş olabilirsiniz hamile kalmak için neler yaptınız bilmiyorum ama burada sizlere kolaylıkla gebe kalabilmeniz için bir takım önerilerde bulunacağız şimdi konumuza bir göz atalım; İstediğiniz zaman hamile...
  4. Hastalar Aile Hekimini Devlet Hastanelerine Karşı Tercih Ediyor...

Hastalar Aile Hekimini Devlet Hastanelerine Karşı Tercih Ediyor...

Aile Hekimi Daha Az Bekletiyor Devlet Hastaneleri mi Aile Hekimi mi Her insanın kabusu oldu artık hasta olmak ve doktora gidip birde hastalığı yetmiyormuş gibi saatlerce sıra beklemek....Herkesin parası yokki özele gitsin hemen sıra beklemeden muayene olsun....Türkiyemizin şartları bu işte aslında demokrasi eşitlik var diyorlar ama bence koca bir yalan yok çünkü paran varsa özele de gidersin...
  5. Artık Aile Hekimleri de Randevulu Çalışacak!

Artık Aile Hekimleri de Randevulu Çalışacak!

aile hekimliği randevu aile hekimliği randevu alma aile hekimliği Sevgili melekler, 1 Temmuz'dan itibaren olmak üzere artık aile hekimleri de randevulu sisteme geçiyor. Bundan sonra sağlık ocağında sıra beklemeye son verilecek, tıpkı hastaneden randevu alır gibi aile hekiminden de telefondan ya da internetten randevu alınarak muayeneye gidilecek. İşte detaylar... Aile hekimlerine de...

Sayfayı Paylaş