gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

artık anladım sevgimden kaçıyorsun!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu soruyu öyle çok sordum ki kendime,bilemezsin. Sen mi doğruydun yoksa ben mi yanlıştım. Bence ne senin doğruların aşılmaz ne de benim yanlışlarım düzelmez.
    Ben sana hep sevdim dedim,sen de hep sustun.
    Hani desen git başımdan,yeter
    Belki ağlardım,belki üzülür ama
    Seni sevindirmek adına hayalinle yaşardım bir ömür.
    Sen hiç belli olmayan bir sevgiye ömür adar mıydın?
    Ben adarım bunu biliyorsun
    Belki de seni en çok korkutan bu
    Seni böylesi çok sevmem
    Yeryüzünde birçok insan böylesine sevilmek için can atarken
    Sen bu sevgiden kaçıyorsun.
    Beni kırmak mı?
    Bence ondan öte...
    Çünkü kırılmamamı düşünseydin böyle daha çok kırıldığımı görürdün...

artık anladım sevgimden kaçıyorsun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anladım..

Anladım..

ANLADIM.... Bunca zaman bana anlatmaya çalistigini, kendimi buldugumda anladim. Herkesin mutlu olmak için baska bir yolu varmis, Kendi yolumu cizdigimde anladim.. Bir tek yaşanarak ögrenilirmis hayat, okuyarak,dinleyerek degil.. Bildiklerini bana neden anlatmadıgını anladım.. Yüreginde ask olmadan gecen her gun kayipmis, Ask pesinden neden yalinayak kostugunu anladim.. Aci doruga...
  2. aNLADIM

aNLADIM

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. anladım

anladım

Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, kendi yolumu çizdiğimde anladım. Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak, dinleyerek değil. Bildiklerini bana neden anlatmadığını anladım. Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış. Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım. Sevmek ile sevilmenin yolu önce...
  4. anladım......

anladım......

Can yücelin şiiri Çok güzel herkes okusun istedim.. Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, Kendi yolumu çizdiğimde anladım.. Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil.. Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım.. Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış, Aşk peşinden neden...
  5. çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

tarot kartı çek tarot çek melek kartı karti cek Canımı acıtıyor ağırlığın Taşıyamıyorum sensizliği sensizlikte seni sevmeyi Ağır geliyor sevgin o her kapattığımda sensizliğin kabusu Ve her yeni günde ayrılığın acısı Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar Sevgin acı veriyor Anlamıyor musun? Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana Olmuyor Yapamıyorum… Kaçtıkça sana ait olanlardan bir...

Sayfayı Paylaş