Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)
hamilelik testi hamilelik belirtileri gebeliğe hazırlık bebek isteyenler öğrenmek istedikleriniz için yazımıza buyrun arkadaşlar
Dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu artık bende tatmak istiyorum melekler:utan: sürekli bebekle ilgili yada hamilelikle ilgili sürekli rüyalar görüyordum hatta doğum yaptığımı, çocuğumu, çocuğumun adını dahi gördüm zaten içimde bir köşede yatan bu duygu gün yüzüne çıktı artık. eşimle paylaştım bu duygularımı o da benden daha çok istiyormuş biraz plansız olacak ama artık bizde bebek istiyoruz. Ama ben Polikistik Over olduğum için doğum kontrol hapı kullanıyordum. afetim 4 gün önce bitti ve biz bugün çalışmalara ilk adımı attık :utan: benim merak ettiğim bir sürü Şey var gebelikle ilgili. Mesela Polikistik Over olupda Bebeği olan varmı?

EnGuzelGozluBebekler1-16c.jpg

Sizden Ricam bana Gebelikle ilgili nasıl hamile kalınır, hamile kalmak için neler yapılmalı hepsini bilmek istiyorum bana bilgi verirseniz çok mutlu olur artık bende bir Bebek istiyorum yaaaaaaaaaaaaa:muz:

Minicik minicik elleri, minicik minicik ayaklarıi, o mis gibi kokusu olsun istiyorum bebeğimin ben anne olmak istiyorum artıkk:utan:

öncelikle hayırlı olun asim polikistik overkle ilgili bir fikrim yok ama hamile kalmak aslında kolay gibi görünen meşakatli ve sabır gerektiren bir iş önemli olan o sabrı gösterebilmeniz malum mekanımızdada bende dahil olmak üzere bazı kötü deneyimler geçirdik bazı çiftlerin ilk denyişlerinde tuturmasının yanıonda bazılarının sene geçiyor işte buy aşamada sabır devreye giriyor ve kendini yıpratmıcaksın.aa bu ay olmadı benim bebğim olmucak yok öyle bişey rabbim öncelikle hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin. gebe kalma yolunda benim tavsiyem adetinin 9. gününde son günü
ne kadar gün aşırı çalışman zaten gerisi rabbime kalmış bir durum.ben hamile kalmadan önceki aylar çeşitli yöntemler denedim ama omadı yani bu demek oluyorki zamnsız hiç bişe olmuyo ve hamile kaldığım ay hiç bir yöntem denedmedim napalım artık olursa olur olmazsa umut kesmek yok dedim ve hayırlısıyşa inş 3 aylık hamileyim rabbim tüm isteyen kardeşlerimede hayırlı sağlıklı evlatlar bverss,n b,izleride onlara hayırlı anne baba etsin.

yaa şu ovülasyon testlerini ben hiç anlamadım yaa ben geçen adetim nezamandı onuda hatırlamıyorum :uhu: hamile kalmam için neler yapmam lazım acabaaaa yardım edin bana :uta:

asim ovulasyondan bişey anlamdınsaaa şunu yapabilirisin adetin ilk günden itibaren 9.gün gün aşırı birliktelik yaparakk hamile kalmayı dene canım bide ilişkiden sonra hemen ayaklanma yarım saat yada 1 saatt kalkmaa canımm inş bebbeişin çabucak gelirr vee HERZAMAN İÇİNİ RAHAT TUT..

canim insallah hemen hamile kalirsin
benim ilk denememde kalmistim ama yumurtlama gününü hesaplayip yapmistik :D
cok sükür tutmustu....

ama hap kullaniyorsan belki adetin düzene girince hamile kalabilirsin yani bu ay hamile kalmadim diye sakin üzülme
cünkü hap kullaninca genelde biraz beklete biliyor bebis...

saglikli ve uzun ömürlü bebegin olur insallah canim

evet canım bu ay pek fazla ümidim yok çünkü ilacımı yeni bıraktığım için vücudum kendisini hemen hazır hissetmeyebilir zaten bir doktora gideyim diyorum en sağlıklısı bu olacak galiba en azından doktor kontrolünde kafamdaki soru işaretlerim de azalmış olur :)

neşe ablacım teşekkür ederimmm çok sağol inşallah hayırlıs zamanda gelirde bebeğim bende size hayırlı haberler veririm :)

Ayy ne güzel Rabbim hayırlı evlatlar versin inş. Sağlıkla en kısa zamanda hamile olup bebeğini kucağına alırsın inş. canım :)

Bi de ben merak ettim rüyamda ismini gördüm dedin ya neydi o isim :D Çok meraklıyım yaa :D:D

Geri