gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Artık Bizde Bebek İstiyoruz :)

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

hamilelik testi hamilelik belirtileri gebeliğe hazırlık bebek isteyenler öğrenmek istedikleriniz için yazımıza buyrun arkadaşlar Dünyanın en güzel duygusu olan annelik duygusunu artık bende tatmak istiyorum melekler:utan: sürekli bebekle ilgili yada hamilelikle ilgili sürekli rüyalar görüyordum hatta doğum yaptığımı, çocuğumu, çocuğumun adını dahi gördüm zaten içimde bir köşede yatan bu duygu gün yüzüne çıktı artık. eşimle paylaştım bu duygularımı o da benden daha çok istiyormuş biraz plansız olacak ama artık bizde bebek istiyoruz. Ama ben Polikistik Over olduğum için doğum kontrol hapı kullanıyordum. afetim 4 gün önce bitti ve biz bugün çalışmalara ilk adımı attık :utan: benim merak ettiğim bir sürü Şey var gebelikle ilgili. Mesela Polikistik Over olupda Bebeği olan varmı?

Sizden Ricam bana Gebelikle ilgili nasıl hamile kalınır, hamile kalmak için neler yapılmalı hepsini bilmek istiyorum bana bilgi verirseniz çok mutlu olur artık bende bir Bebek istiyorum yaaaaaaaaaaaaa:muz:

Minicik minicik elleri, minicik minicik ayaklarıi, o mis gibi kokusu olsun istiyorum bebeğimin ben anne olmak istiyorum artıkk:utan:

Young bride, CeMoŞ, nese355 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    asim öncelikleee inşş bebişin hemen gelirrr hayırlı sağlıklı bebişin olsunnn ..

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle hayırlı olun asim polikistik overkle ilgili bir fikrim yok ama hamile kalmak aslında kolay gibi görünen meşakatli ve sabır gerektiren bir iş önemli olan o sabrı gösterebilmeniz malum mekanımızdada bende dahil olmak üzere bazı kötü deneyimler geçirdik bazı çiftlerin ilk denyişlerinde tuturmasının yanıonda bazılarının sene geçiyor işte buy aşamada sabır devreye giriyor ve kendini yıpratmıcaksın.aa bu ay olmadı benim bebğim olmucak yok öyle bişey rabbim öncelikle hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin. gebe kalma yolunda benim tavsiyem adetinin 9. gününde son günü
    ne kadar gün aşırı çalışman zaten gerisi rabbime kalmış bir durum.ben hamile kalmadan önceki aylar çeşitli yöntemler denedim ama omadı yani bu demek oluyorki zamnsız hiç bişe olmuyo ve hamile kaldığım ay hiç bir yöntem denedmedim napalım artık olursa olur olmazsa umut kesmek yok dedim ve hayırlısıyşa inş 3 aylık hamileyim rabbim tüm isteyen kardeşlerimede hayırlı sağlıklı evlatlar bverss,n b,izleride onlara hayırlı anne baba etsin.

ece naz, bebekyüzlüm ve ASİMELEK bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aminnn inşallahh yaaaa ben de inşallah o sabrı gösteririm çok endişelerim çok korkularım var çıktık bir yola inşallah rabbim sonumuzu hayır getirir Sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlarımızı aratmadan zaamanında kucaklarımıza verir...

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa şu ovülasyon testlerini ben hiç anlamadım yaa ben geçen adetim nezamandı onuda hatırlamıyorum :uhu: hamile kalmam için neler yapmam lazım acabaaaa yardım edin bana :uta:

6. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Hayırlısı olsun Asim inşallah güzel haberlerini alırız canımmm:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    asim ovulasyondan bişey anlamdınsaaa şunu yapabilirisin adetin ilk günden itibaren 9.gün gün aşırı birliktelik yaparakk hamile kalmayı dene canım bide ilişkiden sonra hemen ayaklanma yarım saat yada 1 saatt kalkmaa canımm inş bebbeişin çabucak gelirr vee HERZAMAN İÇİNİ RAHAT TUT..

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    canim insallah hemen hamile kalirsin
    benim ilk denememde kalmistim ama yumurtlama gününü hesaplayip yapmistik :D
    cok sükür tutmustu....

ama hap kullaniyorsan belki adetin düzene girince hamile kalabilirsin yani bu ay hamile kalmadim diye sakin üzülme
    cünkü hap kullaninca genelde biraz beklete biliyor bebis...

saglikli ve uzun ömürlü bebegin olur insallah canim

ece naz ve ASİMELEK bunu beğendi.
  9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım bu ay pek fazla ümidim yok çünkü ilacımı yeni bıraktığım için vücudum kendisini hemen hazır hissetmeyebilir zaten bir doktora gideyim diyorum en sağlıklısı bu olacak galiba en azından doktor kontrolünde kafamdaki soru işaretlerim de azalmış olur :)

neşe ablacım teşekkür ederimmm çok sağol inşallah hayırlıs zamanda gelirde bebeğim bende size hayırlı haberler veririm :)

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy ne güzel Rabbim hayırlı evlatlar versin inş. Sağlıkla en kısa zamanda hamile olup bebeğini kucağına alırsın inş. canım :)

Bi de ben merak ettim rüyamda ismini gördüm dedin ya neydi o isim :D Çok meraklıyım yaa :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  11. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Evet Bir erkek bebeğim olmuştu ismini Volkan koydum ve çok tatlıydı :D:D sağol Refracım teşekkür ederim :D:D

12. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

:D:D Hayırdır inşaallah :D:D Rüyalar çoğunlukla belirleyici değildir Asicik, ben de yıllar önce birkızım olacağını ve adının Uğur olacağını görmüştüm ama şimdi iki oğlum var ve ikisinde de Uğur adı yok :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Valla Adminem kararımı verdim içimdeki saklanmış duygularıma dur diyemiyorum artık :D:D kasım 21 de bir senelik evli olmuş olacağız daha erken olduğunu da düşünüyorum ama bir yandan da içimden yana yana anne olmak geliyor artık kendi bebeğimi sevmek istiyorum. zaten bu sene biraz zor olur gibi görünüyo çünkü polikistik over için ilaç kullanıyordum ilacımı yeni bıraktım vücudumun kendini hazırlaması anca bir seneyi bulur diye düşünüyorum ilk fırsatta doktora gidiyorum ben :D:D ben anneeeeeeeeeeeee olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:deli::deli::deli::deli:

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  14. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    asiii modum Allah sana hayırlı sağlıklı minnak minnak tontiş şeker topağı bir bebek verir inşallah,güzel haberlerini duyarız inşallah :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  15. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

büşra.shid bunu beğendi.
Artık Bizde Bebek İstiyoruz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güçç bizde artık:)))

güçç bizde artık:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Müjde ar soyunmak istiyormuş

Müjde ar soyunmak istiyormuş

müjde ar soyunmalar müjde ar am soyundu SOYUNARAK PROTESTO YAPMAK İSTİYOR MÜJDE AR, PROTESTO İÇİN ÖRGÜTLÜ BİR ŞEKİLDE SOYUNAN İNSANLAR GİBİ SOYUNMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEYEREK ’EN BÜYÜK HAYALİM BU’ DİYE KONUŞTU. ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programında Çiğdem Anad, Hürriyet Gazetesi Yazarı Ayşe Arman’ın bir süre önce yaptığı röportajda söylediği, Amerika’nın ünlü femme-fatale’lerinden oyuncu Mae...
  3. artık kilo vermek istiyorum

artık kilo vermek istiyorum

selam hanımlar kilolarımla başım dertte ve artık zayıflamak istiyorum bana zayıflama formülleri verebilirmisiniz kilolarımdan nasıl kurtulabilirim
  4. bebiş istiyorum artık

bebiş istiyorum artık

1buçuk yıllık evliyim bebeğimiz yok lütfen bana yardımcı olun kafayı yiycem ya bende hamileyim demek istiyorum artık lütfen benim durumumda olanlardan yardım ve dua bekliyorum lutfen
  5. bebek istiyorum

bebek istiyorum

Selamlar ben çatlama iğnesini 11 gün önce vurundum 7 ci gününde merak ettim ve idrar testi yaptım positif çıktı ertesi gün kan tahlili yaptırdım hcg 19,29 çıktı kanda gebelik var dedi doktorum fakat çok kapılmayın iğneninde etkisiyle testte positif çıkma olasılıgı yüksek dedi bugün 11 ci günüm ve dayanamayıp tekrar test yaptım hiç birşey yoktu :uhu: bir kaçgüne adet olmam gerekiyor kasıklarım...

Sayfayı Paylaş