gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Artık büyümüşsünüz.

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Artık büyümüşsünüz.. Sabahın 6'si yataga girdiginiz saat yerine uyandiginiz saat olmussa...
    arkadaslarin, beraber olmak-ayrilmak yerine evlenip-bosaniyorlarsa...
    semsiye ile disari cikiyorsaniz...
    zamaninizin %90'i bilgisayar basinda geçiyor ise (is için)...
    kot ve t-shirt artik giyinmek sayilmiyorsa...
    yemek ve film : bir gecenin baslangici yerine tüm gece programi olmussa..
    artik en sevdiginiz mekanin kapanis saatini bilmiyorsaniz...
    sadece öglen yemeklerinde fast-food yiyorsaniz...
    çift kisilik bir yatak disinda baska bir yerde sevismek size saçma geliyorsa...
    eczaneye, aspirin-mide ilaci almak yerine prezervatif -gebelik testi almaya gidiyorsaniz...
    buzdolabinda biradan çok yemek var ise....
    akrabalarin senin yaninda pis fikralar anlatmaktan artik çekinmiyorsa...
    en sevdigin sarkiyi alisveris merkezinde duyuyorsan....
    2 ay sonra yapacaklarinizin planini simdi yapiyorsaniz....
    evinizdeki bitkiler artik ölmüyorsa....
    evinizin temizligi arabanizin temizliginden daha önemli olduysa....
    yan dairedeki çocuklar gürültü yapiyor diye polisi arayan siz oluyorsaniz...
    artik favori kanaliniz MTV degil ise...
    ve hala bu listeyi,tekrar tekrar sizinle alakali olmayan bir seyler bulmak için okuyorsaniz......
    ARTIK BUYUMUSSUNUZ

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Artık büyümüşsünüz.
    paylaşım için teşekkürler almiracım

Artık büyümüşsünüz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık büyümüşsünüz..

Artık büyümüşsünüz..

Sabahın 6'si yataga girdiginiz saat yerine uyandiginiz saat olmussa... arkadaslarin, beraber olmak-ayrilmak yerine evlenip-bosaniyorlarsa... semsiye ile disari cikiyorsaniz... zamaninizin %90'i bilgisayar basinda geçiyor ise (is için)... kot ve t-shirt artik giyinmek sayilmiyorsa... yemek ve film : bir gecenin baslangici yerine tüm gece programi olmussa.. artik en sevdiginiz...
  2. Büyümüşte Küçülmüş

Büyümüşte Küçülmüş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Büyümüş Lenf Bezleri

Büyümüş Lenf Bezleri

lenf haritası vücuttaki lenf bezleri bezi görüntüsü bezleri haritası vücuttaki bezlerinin yerleri Çocuklarda lenf bezleri, genelde enfeksiyonlar sırasında şişerek özellikle boyunda gözle görülen, ele gelen kitlelere yola açarlar. Bu durum, anne babayı kaygılandırır, kötü olasılıkları akla getirir. Bu yazıda, büyümüş lenf bezleri hakkında bilinmesi gereken önemli noktalara değineceğiz. Lenf...
  4. Ben Büyümüşüm Sevgili!

Ben Büyümüşüm Sevgili!

Ben Büyümüşüm Sevgili! Kaç gece boyunca sanki ayrılmamışız gibi, kendimi avuttum. Kaç karanlık sabaha vardı, içimdeki çocuk bir türlü susmadı. Şimdi aynaya bakıyorum ve gördüğüm sadece yorgun bir yüreğin yansıması. Zaman geçtikçe daha çok acıyor canım. Hepsi vakit sorunu biliyorum. Akrep ve yelkovan kol kola yürüdükçe dinecek sızım ama yol çok mu uzun, onu tahmin edemiyorum. Hepsi bir saçma...
  5. Işın Karaca'nın Bebeği Büyümüş

Işın Karaca'nın Bebeği Büyümüş

ışın karaca nın bebeği Işın karaca, ışın karaca'nın bebeği, ışın karaca ve sevgilisi, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Işın karaca'nın bebeği büyümüş melekler. Karnındaki şişkinlik hemen hemen belli oluyor gibi :) Sevgilisi Sedat Doğan’la evlilik hazırlıkları yapan Işın Karaca, önceki gün müzisyen dostları Suat Suna ve Murat Dalkılıç’la Cihangir’de bir kafede...

Sayfayı Paylaş