gebe
  1. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Artik çok Zor Geliyorum Kendime Yoruldum....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında civciw tarafından paylaşıldı.

Her bir düğümü tek tek çözmeye çalıştıkça ellerimle, yeni düğümler oluşuyor adeta, hiç çözülmeyecekmişçesine.. Bu kez her şey daha zor...

Aslında zor olan ne sensin ne de hayat. Zor olan benim bana..

Artık zor geliyorum kendime.. Yoruldum...

Bir daha düşersem, kalkamayacağım ayağa, hissediyorum. Belki uzatacaksın elini ama, bu kez ben tutamayacağım, biliyorum...

Gözümün bebeğinde, yüreğimin en saklı yerindesin sen. Kimselere göstermiyorum seni, hatta bazen kendimden bile gizliyorum.

Varsın aklım sensiz bilsin yüreğimi...

Yokluğun içimi acıtıyor. Buna rağmen kal istiyorum, içimde bir yerlerde.

Sanki seni çıkarıp atarsam, tamamen kaybolacakmış gibi geliyor sana dair ne varsa.

Sana ait olan izler silinip yok olacakmış gibi, senli kelimeler yazamayacakmış gibi kalemim bir daha..

Her tutunmaya kalktığımda sana, dipsiz kuyulara çekiliyor ruhum. Çıkmaya çabalarken gücüm tükeniyor gitgide. Bir gün temelli bitecek, fark ediyorum..

Tüm şarkılarım, tutsak olup sensizliğe, çığlığa dönüşüyorlar içimde. Yüreğimle bağırıyorum, sen duymuyorsun, sen bilmiyorsun..

Bir zamanlar gecelerimi aydınlatan gözlerin, şimdi karanlığa çağırıyorlar beni. Kapatıp gözlerimi, düşlerimde buluyorum seni. Açtığımda yine gidiyorsun. Ve ben yine karanlıklara uyanıyorum.

Üşüyorum...

Beni üşüten ne ayazları kışın, ne de yalnızlığım. Yokluğun üşütüyor beni, bir yandan yakarken yüreğimi..

Göremezsem gözlerini, hiç aydınlanmayacak günlerim..
    Tutamazsam ellerini, hiç ısınmayacak yüreğim...

Artik çok Zor Geliyorum Kendime Yoruldum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendimi kandırmaktan yoruldum

Kendimi kandırmaktan yoruldum

inan ßu SON ! Kendimi kandırmaktan yoruldum...Hep senin haklı olduğun yalanına tutunmak artık zor geliyor bana. ''Ben yanlış anladım...Hayır,sen öyle yapmak istemedin. Tamam,suçlu bendim.Sen haklısın,sen suçsuzsun,sen masumsun. sen...sen...sen...'' Ya ben...! Her yanlışının ardından doğrularını arayan,onlarla avunan ben,kendini haksız bulup kahrolan,kendini gecelere vuran ben......
  2. Seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum.

Seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum.

Hangi sevgili var ki senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki benim kadar çaresiz? Seni ararken kendimi kaybetmekten yoruldum. Bulduğumu zannettiğimde kendimden ayrı düştüm. Öyle bir aldanışım vardı işte ufak. Sevimli. İvedileşmiş aşk kırıntılarının kapatamadığı yürek boşluklarım dolmuyordu tipik havuz problemi. hangi musluk gözlerim olmuştu bilmiyordum ama gidiyordum......
  3. Çok Yoruldum Çok..

Çok Yoruldum Çok..

çok yoruldum çok... keşke şimdide uyarılsaydım bi çocuk gibi hatalardan önce,gece yastığı gözyaşlarımla ıslatmalarımdan,gizlice kimse görmesinlerimden önce... diyorum ki; annem aksi bişey dediğimde cimcirseydi kolumu,yada babam ağırlığı ile sustursaydı bakışlarıyla beni ,beni üzenleri,yada öğretmenim o...lsaydı diyorum yaramazlık yaptığımda cetvelleseydi avcumun içini, ama kimse kırmasaydı...
  4. Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

Sensizlik Zor Geliyor Bitanem

sensizlik zor gelir artık bana Zor Geliyor Birtanem Hayalin gözlerimde ismin her an dilimde Küllenmeyen hasretin kor geliyor birtanem Ne olurdu kalsaydık ellerin ellerimde Yokluğun Cehennemle bir geliyor birtanem Sen giderken damlaydı gözyaşlarım sel artık O Cennetim bildiğim yüzün bana el artık Bir mucize olsun da yalvarırım gel artık Hayalinle yaşamak ar geliyor Birtanem...

Sayfayı Paylaş