gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

artık devir değişti

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

bir asansörde yolculuk yaparken diğer insanların sizden tiksinmesi için yapabileceklerinizi sıraladık: Birisi,asansöre girip çıkarken araba sesi çıkarın burnunuzu kağıt mendile sümkürdükten sonra mendili sağnız,solunuzdakilere gösterin. şimdi okullu olduk şarkısını ıslıkla söyleyin. traş olun.çantanızı veye cüzdanınızı açıp burda yeterince oksijen varmı diye söyleyin.köşede arkanız dönük öylece durun ve asansör durduğunda da inmeyin. birisinin üzerine eğilerek kimlik kontrolü diyin. tai chi egzesizleri yapın.kendi katınıza geldiğinizde kapı neden açılmıyor diye,diye sinirlenip bağırın.otamatik olarak açıldığında utanmış gibi yapın. yeni binenlerin suratına pişmiş kelle gibi sırıtarak çoraplarımı yeni değiştirdim diyin. binenlere vaaz verin. belirli aralıklarla miyavlayın.akasyalar açarken şarkısınını mütamadiyen sözleri değiştirmeksizin söyleyin.biri asansörden inerken alkışlayın.binenlerle dilinizi burnunuza değdirebilceğinize dair ittaya girin. geğirin ve sonrasında mmm çok lezzetliydi diyin. midenizi tutun ve ögg beni asansör tutarda diyin. binen her kişiye inmek istediğiniz katı söyleyin.asansör her katta duruşunda ding sesi çıkarsın.düğmelerin bulunduğu panalin önünde durun.yanınızda sandalyenizide getirin.sandiviçinizden bir ısırık aldıktan sonra yanınızdakinebirozda sen almozmuydun deyingölge boksu yapın ağzınızdaki sakızı elinizle uzatıp durun.asansör kapısı önünde durun ve kapı kapandığında eyvaah organım kapıya sıkıştı diye bağırın. asansördekilere,asansörde sıkışıp kalan veye asansörün aşağıya düşmesi sonucu ölüen tanıdıklarınıza dair hikayeler anlatın. ağda yapın...:hmm:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: artık devir değişti
    güzeldii şekercikkk:D

3. CILGIN

CILGIN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Paylasimin icin tesekkurler seker kiz..

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

paylasim iicn tskler seker kiz guzeldi,emegine saglik

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    güzeldi :D ellerine sağlık şeker :)

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için teşekkürler canım...emeğine sağlık

7. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seker çok güzeldi koptum yaniii

8. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bu yazıyı neden yazmışlar acaba :) Paylaştığın ve beni düşündürdüğün için teşekkürler Şekercim.

9. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ayy çok alemsin bilgem.şimdi sen beni güldürdüğün için ben teşekkürederim

10. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bence bunları asansörde değil nerede yaparsak yapalım iğrendirici gelir çevredekilere öyle değil mi???????

artık devir değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BU Devirde İnsandan Dan Korkacaksın

BU Devirde İnsandan Dan Korkacaksın

hayatta 3 şeyden korkacaksın hayatta üç şeyden korkacaksın Bir genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor. Çok eğleniyor, birkaç bira içiyor Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye davet ediyor Hemen kabul ediyor ve diğer partinin gerçekleştiği yerde birkaç bira daha içiyor ve daha sonra anlaşıldığı üzere birileri buna uyuşturucu veriyor...
  2. Devir Ve İskat...

Devir Ve İskat...

Devir ve iskat yoluyla kılınmayan namazlar affediliyorsa, namaz kılmaya ve başka ibadete ne gerek var? O zaman bir kâfir veya hiç ibadet etmeyen bir Müslüman da, iskatla Cennete gider. Devir ve iskat, kâfirler ve hiç namaz kılmayanlar için değildir. Namaz kılmayan kimsenin zaten imanını muhafaza etmesi çok zordur. Devir ve iskat, namaz kılan ve diğer ibadetleri yapan Müslümanlar için...
  3. butiğimi devir ediyorum.

butiğimi devir ediyorum.

merhaba ben bazı sorunlardan dolayı 1.5 senedir emek verdiğim ve devretmeyi hiç istemediğim butiğimi malesef devretmek zorundayım. butiğim ümraniyede bankaların genel müdürlüklerinin arasında 17.000 personelin çalıştığı bir yerde. önünde özel hastane var sol yanında sultanahmet köftecisi ,sağ yanında metro gros market açılacak. üstüde 450 kişilik restaurant var. yer olarak altın değerinde .ama...
  4. Burçların Tarihleri Değişti! Artık 13 Burç Var!

Burçların Tarihleri Değişti! Artık 13 Burç Var!

burçların tarihleri, 13 burç, yeni burç 2014 Sevgili melekler, benim burçlarla işim olmaz ama ilgilenenler için ilginç bir haber vereceğim.ç Habertürk'ün yaptığı habere göre 12 olan burç sayısı 13'e çıktı ve burçalrın tarihleri değişti. Üstelik bu şok açıklamayı yapan da Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü!.. Üniversite, Güneş’in günümüzde 1 yıl boyunca hizasında...

Sayfayı Paylaş