gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Artık erkekler için kendime ihanet etmem!..

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ay başından beri Fransa'da bir tiyatro oyununda rol alan Laetitia Casta, Fransız Madame Figaro dergisine, kendisinin de oyunda canlandırdığı 'Anna' gibi ayrılık acısı çektiğini itiraf etti: Artık erkekler için kendime ihanet etmem!..
    Model olarak başladığı kariyerini oyuncu olarak sürdüren Laetitia Casta, aybaşından beri Fransa'da sahnelenen 'Elle t'Attend' adlı tiyatro oyununda rol alıyor. Başrolünü Bruno Todeschini ile paylaştığı oyundaki performansıyla göz dolduran Casta, oyunda sevdiği adam tarafından terk edilen ve ömrünü onun geri dönüşünü beklemekle geçiren 'Anna' adında bir kadını canlandırıyor. Terk edilmenin ne demek olduğunu çok iyi bildiğini belirten güzel yıldız, bu konuda şöyle konuşuyor:

KAYBOLMUŞ GİBİYDİM
    "Ayrılık çok zor, çok acı bir şey. Özellikle bir adamın gidişini kabullenememek insanı depresyonun eşiğine kadar getirebiliyor. Adam giderken, farkında olmadan sizi de yanında götürüyor. Ve siz kendinizi kaybolmuş gibi hissetmeye başlıyorsunuz. Kimileri bu acıyı ömür boyu çekiyor. Bütün bunları geçmişte ben de yaşadım. Bu yüzden 'Anna'nın hissettiklerini canlandırmakta hiç zorlanmıyorum..."

YARA BERE İÇİNDE KALDIM
    Hayatı boyunca ikili ilişkilerinde mantığı yerine duygularıyla hareket eden bir kadın olduğunu belirten Casta, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çok tutkuluyum. Bir erkeği hayatımda istediğimde, oyun oynama gereği duymadan ona bunu belli ederim. Ayrıca kıskancım. Bütün bunlar ilişkilerimi çok uçlarda yaşamama ve aşk acısı yüzünden yara bere içinde kalmama yol açıyor." Hayatı boyunca kimseye ihanet etmediğini ve çoğu zaman birlikte olduğu insanları kendisinden bile çok sevdiğini belirten güzel model şöyle devam etti: "Artık bu konuda akıllandım. Bana ihanet eden birini asla affedemeyeceğim gibi, bir erkek için kendimden de ödün vermem!"

Artık erkekler için kendime ihanet etmem!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek ve kadın için red etme cümleleri

Erkek ve kadın için red etme cümleleri

KADINLARIN ERKEKLERİ REDDETME CÜMLELERİ 1-Arkadaş kalalım ( benim yanımda olda erkek arkadaşlarımın neler yaptığını anlatacak bir adamım olsun) 2-Sözlüm var ( senle beraber olmaktansa her yalanı söylerim ) 3-Şu sıralar kariyerime konsantreyim ( İş yapmak bile senle beraber olmaktan daha ilginçtir) 4-Sorun senden değil benden kaynaklanıyor ( sorun senden kaynaklanıyor) 5-Aynı iş yerinde...
  2. Erkek neden ihanet eder?

Erkek neden ihanet eder?

Amerika'da yapılan bir araştırmaya göre, erkek aldatmak için her durumda kendine 'geçerli, gerekli ve makul' bir sebep buluyor. İşte erkeğin ihanetinin en belirgin on nedeni... 1- Belki de size olan sevgisi bitmiştir Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler, ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder. 2- Onunla yeterince ilgilenmiyorsanız Kadınlar...
  3. Balık Erkeğini Kendinize Aşık Etme Yolları

Balık Erkeğini Kendinize Aşık Etme Yolları

balık erkeğini aşık etmenin yolları balık erkeğini elde etmenin yolları burcu elde burcu aşık etmek Duygusal erkekler balık burcu erkeğini nasıl kendinize aşık edersiniz kızlar işte cevabı :tik: İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için...
  4. Erkeklerin ihanet etme nedenleri

Erkeklerin ihanet etme nedenleri

Erkeklerin ihanet etme nedenleri Uzun ilişkilerde eşlerine olan duygularını yitiren erkekler ayrılmak yerine, başka bir kadınla ilişkiye girmeyi tercih eder. Peki bu ihanete neden olan başlıca etkenleri merak ettiniz mi? İşte erkeklerin ihanet etmelerinin nedenleri… - Kadınlar uzun süreli ilişkilerde eşlerine yeteri kadar ilgi göstermemeye başlar. Bu da zamanla erkeği kadından soğutur. -...
  5. sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

aşk nedir? nasıl bir duygudur? sevgilime kendime daha çok aşık etmem için ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş