gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Artık Geçmiş Twitter İletilerinizi İndirebileceksiniz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, geçmiş twitter iletilerini indirme hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, teknolojik yeniliklerin hızına yetişmek mümkün değil. Her geçen gün yepyeni bir cihaz, donanımlı bir telefon ve uygulamala haberleriyle sizlerin karşısında oluyoruz. Bu sayfamızda da ünlü sosyal paylaşım ağlarından twitter ile ilgili bir yenilikten bahsedeceğiz. Artık geçmişte attığınız twitleri bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Nasıl mı ? İşte detaylar...

ABD’de düzenlenen Online News Association konferansında konu hakkında açıklama yapan Twitter CEO’su Dick Costolo, eski tweet’leri indirebilme özelliğinin 2012 sonunda hayata geçeceğini belirtti.

Reuters’a konuşan Costolo, Twitter’ın son zamanlarda gerçekleştirdiği API değişikliklerinin kullanıcıların yararına olduğunu belirtti. Twitter en son olarak, kendileri için geliştirilen üçüncü parti uygulamaların, Twitter bünyesine kabul edilmeden önce en az 100 bin kullanıcıya ulaşması gerektiği kuralını getirdi.

BeyazMelek bunu beğendi.
Artık Geçmiş Twitter İletilerinizi İndirebileceksiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile meleklerr gece de rahat artık

hamile meleklerr gece de rahat artık

özellikle yaz günlerinde oldugu gibi gecelerinde de bunalıyoruz biz tek basımıza bunalıyoruz peki hamile anne adayları iki canlı nasıl rahat etsinlerr :) yani bu konu dikkate alınmalı diye düşünerek anne adayları ve bebişleri için gecelik ve pijama takımlarını sunuyorm arkadaslar buyrun ...................
  2. Dantel modası artık geçti demeden önce...

Dantel modası artık geçti demeden önce...

Dantelden vaz geçemeyip artık dantel modası geçti diyen hanımlar bunu demeden önce bu bilgileri ve fikirleri okuyup gözden geçirin belki fikriniz değişecektir. Dekorasyonda modernizm esintileri ile birlikte, dantelleri evlerimizden iyice uzaklaştırdık. Bu yüzden dantelleri özleyenlere birkaç önerimiz var! Kimi zaman bir sehpanın üzerini süsleyen, kimi zaman örtü kenarlarına geçirilmiş...
  3. Geçsin artık nolur!!!

Geçsin artık nolur!!!

Ben bıktım artık bu parmak agrılarımdan ya tam geçti dedim 2 gün önce gene başladı hem 1 parmağıma daha yayıldı şimdi daha kötü şiş ve parmaklarımı eğme gibi bir şansın yok dün kelebekte gördü gerçekten bıktım artık şimdi internette bir yazı okudum bana kan tahlili yapılmıştı geçen hafta biliyorsunuz ama sadece romatizma başlangıcı ve kemik kayması olmuş dedi peki bu internette yazan yazı aynı...
  4. Twitter Artık Türkçe...

Twitter Artık Türkçe...

Sevgili melekler,twitter hesabınız varsa size bir müjdemiz olacak.Twitter yönetiminin kısa süre önce devreye soktuğu hizmet sayesinde artık twitter hesabınızı Türkçe olarak kullanabileceksiniz.Nasıl mı? Proje facebookta ki gibi öneri-çeviri sistemiyle çalışacak.Twitter yönetimi site için kullanıcıların tercüme önermesine izin verecek.Bu öneriler daha sonra yerel test ekipleri tarafından...
  5. Geçti artık geçtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......................

Geçti artık geçtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......................

Çocukluğumdan beri dar mekânlardan sıkılır ve bu tür yerlerden feryat edercesine uzaklaşırdım.İleri yaşlarda bunun bir hastalık olduğunu anlamış, fakat bu illetten bir türlü kurtulamamıştım. Oysa ki o dar mekânlara, şimdi ister istemez girecektim. Beni sarıp sarmalamışlar ve uzunca bir tabuta yerleştirmişlerdi. Çevremde dolaşanların seslerini gayet iyi duyuyor ve gözlerim kapalı...

Sayfayı Paylaş